Maria Galland Partnerem Beauty Stars!

Maria Galland Partnerem Beauty Stars!

 

MARIA GALLAND PARTNEREM BEAUTY STARS!

Maria Galland – marka kosmetyków luksusowych z portfolio Nova Group – jest oficjalnym partnerem prestiżowego wydarzenia Gala Beauty Stars 2017.

Jego celem jest wybór wyjątkowych i godnych polecenia miejsc beauty m.in. hoteli SPA, gabinetów medycyny i dermatologii estetycznej, kosmetycznych, stomatologicznych oraz salonów fryzjerskich w Polsce. Firmy mogą już zgłaszać swoje obiekty w jednej z pięciu kategorii. W listopadzie br. laureaci plebiscytu otrzymają tytuł Najlepsze miejsca Gala Beauty Stars oraz możliwość promocji kanałami organizatora konkursu – wydawnictwa Burda, wydawcy m.in. Gali, Elle, InStyle. Wyniki plebiscytu będą ważnym drogowskazem przy dokonywaniu wyborów przez klientów, którzy szukają usługi na najwyższym poziomie!

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy:

http://www.gala.pl/gbs

Fotogaleria Konferencja Lider Biznesu Beauty

 

Plasma Bt Od Nova Group Z Nagrodą Inspiracja Roku!

PLASMA BT OD NOVA GROUP Z NAGRODĄ INSPIRACJA ROKU!

Innowacyjne urządzenie do m.in. nieinwazyjnego liftingu powiek zdobyło nagrodę Inspiracja Roku 2017. Została ona przyznana przez magazyn Beauty Inspiration i jest potwierdzeniem wysokiej jakości przełomowej technologii Plasmy BT, dedykowanej wszystkim, którzy chcą szybko, skutecznie i bezpiecznie pozbyć się problemu opadających powiek i niemal natychmiast odmłodzić spojrzenie!

To zaawansowane urządzenie, którego wyłącznym dystrybutorem jest firma Nova Group, wykorzystuje ciśnienie atmosferyczne do generacji plazmy. Bazuje ono na opatentowanej technologii “F-DBD”, TWORZĄC PRZYJAZNĄ, BARDZO DELIKATNĄ I PRECYZYJNĄ WIĄZKĘ PLAZMY, którą wykorzystujemy w liftingu powiek górnych i dolnych, jak również w zabiegach: redukcji zmarszczek, blizn, usuwaniu brodawek, włókniaków, plam starczych, leczeniu zapaleń skóry oraz przy gojeniu ran. Co ważne – efekt jest widoczny już od pierwszego zabiegu! Wyróżnikiem PLASMY BT jest także opatentowany dystanser igły chirurgicznej, gwarantujący niezwykłą precyzję zabiegową, skrócony czas gojenia  i wygodę pracy. Dodatkowa głowica z prysznicem plazmowym, umożliwia poprawę regeneracji skóry, jej gęstości, ma również działanie antybakteryjne, sterylizujące, jak również zwiększa absorpcję środków aktywnych.

………………………………….

Ideą Konkursu Inspiracje Roku jest wyłonienie najlepszych urządzeń i produktów, przeznaczonych do gabinetów medycyny estetycznej, hoteli spa i salonów kosmetycznych. Tytuł Inspiracji Roku jest rekomendacją dla klientów, że mają do czynienia z produktem najwyższej jakości.

Nasi partnerzy