Beauty Forum 4/2015

Beauty Forum 4/2015HIT 2017! Plasma BT od Nova Group

PLASMA BT OD NOVA GROUP

Plasma BT to innowacyjne urządzenie do nieinwazyjnego liftingu powiek w ofercie Nova Group! Technologia ta dedykowana jest wszystkim osobom, niezależnie od wieku, które chcą szybko, skutecznie i bezpiecznie pozbyć się problemu opadających powiek i niemal natychmiast odmłodzić spojrzenie.

Plasma BT zaawansowane technologicznie urządzenie, wykorzystuje ciśnienie atmosferyczne do generacji plazmy. Bazuje ono na opatentowanej technologii “F-DBD” tworząc przyjazną dla Pacjenta plazmę, którą wykorzystujemy w liftingu powiek górnych i dolnych, jak również w zabiegach: redukcji zmarszczek, blizn, usuwaniu brodawek, włókniaków, plam starczych, leczeniu zapaleń skóry oraz przy gojeniu ran. Jej wyróżnikiem jest bardzo precyzyjny i delikatny strumień plazmowy.

Przełomowa technologia Plasma BT, za sprawą firmy Nova Group, będzie szeroko dostępna w Polsce. Dzięki niej wykonasz zabiegi dermatologiczne, chirurgiczne oraz estetyczne zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, zyskując grono zadowolonych klientów oraz pozytywne rekomendacje, korzystając z najnowocześniejszej technologii odmładzania i liftingu powiek. Efekt już od pierwszego zabiegu!

Innowacja LNE 2017: Skeyndor Skin Diagnosis

 

Mamy przyjemność poinformować, że podczas Międzynarodowych Kongresów i Targów Kosmetologicznych LNE urządzenie SKEYNDOR SKIN DIAGNOSIS zostało wyróżnione tytułem “Innowacja LNE”, jako jeden z produktów wnoszących nową jakość do branży beauty!

Skin Diagnosis to nowoczesne urządzenie do profesjonalnej analizy skóry, które automatycznie dobiera kosmetyki i zabiegi dopasowane do potrzeb konkretnej skóry. Urządzenie składa się z kamery, bazy ładującej, tableta z oprogramowaniem oraz praktycznego wystawnika. Analiza w zależności od sytuacji może trwać od 5-30 minut i obejmować takie parametry jak typ skóry, nawilżenie, pory, trądzik/zanieczyszczenia, zmarszczki, przebarwienia i stopień złuszczania się skóry.

 

Nasi partnerzy