Skeyndor jako numer jeden

Skeyndor jako numer jeden

Nova Group zdobyła I nagrodę Beauty Forum Awards za zabieg Timeless Prodigy marki Skeyndor, w kategorii zabiegi anti-aging. Luksusowa linia przeciwdziała zachodzeniu procesów starzenia i zapewnia spektakularne efekty – w postaci widocznie odmłodzonej i zregenerowanej skóry. Jej tajemnicą jest pobudzenie genów młodości. Zawiera kilkanaście silnych składników aktywnych m.in. czynniki wzrostu, proteoglikany, trufla biała piemoncka oraz siła odżywcza 50 milionów komórek macierzystych róży damasceńskiej, które skutecznie pobudzają geny młodości skóry.

I KONGRES MARII GALLAND – GALERIA

W dniach 20-21 marca 2017 w Warszawie odbył się I KONGRES MARII GALLAND, zorganizowany przez firmę Nova Group. Tematem wydarzenia była Dojrzałość Kobiet: holistyczne podejście do zdrowia i pielęgnacji urody, równowaga psychofizyczna oraz sposoby dbania o dojrzałe piękno. W trakcie spotkania nastąpiła premiera nowej luksusowej linii: ACTIV’AGE marki MARIA GALLAND, stworzonej właśnie z myślą o kobietach dojrzałych, które wymagają dedykowanej im, specjalistycznej pielęgnacji, ukierunkowanej na długotrwałe rezultaty.

Dziękujemy Gościom za uczestnictwo, a magazynowi LNE za patronat medialny! 

GŁADKA, NAPIĘTA I ODMŁODZONA SKÓRA – DZIĘKI LASEROWI MEDIOSTAR KOBRA

 

GŁADKA, NAPIĘTA I ODMŁODZONA SKÓRA

DZIĘKI LASEROWI MEDIOSTAR NEXT!

Dziś zarówno kobiety, jak i mężczyźni poszukują technologii, która pozwoli im na całościowe i długoterminowe dbanie o wygląd. Odpowiedzią na te potrzeby jest Mediostar Next – innowacyjny laser, który dzięki możliwości konfiguracji różnych głowic, pozwala na wykonanie całego spektrum zabiegów: bezbolesnej epilacji, fotoodmładzania, jak również leczenia trądziku, grzybicy paznokci czy zamykania naczynek. Rewolucyjny laser Mediostar Next dostępny jest teraz z nową głowicą KOBRA, służącą do termoliftingu!

Długo oczekiwana premiera wreszcie stała się faktem! Głowica KOBRA umożliwia niemal natychmiastowe uzyskanie efektu młodszej, napiętej skóry, która dodatkowo zostaje rozjaśniona i odnowiona. Dzięki niej uzyskasz długotrwały efekt znacznie odmłodzonej skóry, już po pierwszym zabiegu.

Mediostar KOBRA to idealna propozycja dla wszystkich osób, które chcą na długi czas opóźnić procesy starzenia i im przeciwdziałać. Opiera się na oddziaływaniu światła podczerwonego do podgrzania skóry, na poziomie skóry właściwej. Gwarantuje to podanie skórze równomiernej energii cieplnej. Działanie wysokiej temperatury powoduje natychmiastowe skrócenie włókien kolagenowych i przebudowę skóry właściwej, dając spektakularny efekt uniesienia. Stymulowane komórki, systematycznie przez kolejne tygodnie, przywracają skórze młodzieńczy i promienny wygląd. Laser podgrzewa skórę równomiernie oraz progresywnie, przy stałym chłodzeniu, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo zabiegu.

W procesie termoliftingu uzyskujemy poprawę jakości, jędrności, gęstości i elastyczności skóry. Rozjaśniony naskórek i odnowiona tekstura skóry, widoczne są już po pierwszej sesji. Dodatkowo, złagodzenie zostają drobne zmarszczki oraz zmniejszona zostaje widoczność porów. Mediostar KOBRA polecany jest przy utracie jędrności skóry na: twarzy, szyi i dekolcie, w wyniku procesu starzenia lub utraty dużej masy ciała. Z powodzeniem obkurcza także skórę na brzuchu i piersiach u kobiet po porodzie i po okresie karmienia. Terapii może poddać się osoba w każdym wieku oraz z każdym rodzajem skóry. Nowe urządzenie firmy Asclepion doskonale odmładza, w całkowicie bezpieczny sposób i co najważniejsze – efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu i są one długotrwałe.

Teraz Mediostar Next dostępny jest z następującymi głowicami: ST oraz XL do zabiegów epilacji, fotoodmładzania, jak również leczenia trądziku i grzybicy paznokci. Głowica VAS to z kolei doskonały sposób na zamykanie naczynek oraz nowość – KOBRA służąca do termoliftingu.

Terapeuta zyskuje zatem ogromne możliwości zabiegowe, konfigurując odpowiednio innowacyjne urządzenie z wybranymi przez siebie głowicami, dzięki czemu jest w stanie rozwiązać większość problemów klientów.

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Mediostar Next – wybierz laser z preferowanymi głowicami, do swojej codziennej pracy. Jeśli jesteś już użytkownikiem lasera Mediostar Next – sprawdź możliwości zakupu głowicy KOBRA i rozwinięcia oferty zabiegowej dla swoich klientów!

Nasi partnerzy