I Międzynarodowa Konferencja Arosha Aesthetic Science

I Międzynarodowa Konferencja Arosha Aesthetic Science

Z okazji 7 lat obecności marki AROSHA na polskim rynku, firma Nova Group zaprasza na PIERWSZĄ MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĘ AROSHA AESTHETIC SCIENCE! Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele AROSHA m.in. z Włoch, Irlandii, Litwy, Ukrainy, Cypru i Białorusi.

AROSHA to niezwykle dynamicznie rozwijająca się marka, obejmująca pełen program zabiegowy do twarzy i ciała. Marka, która została bezapelacyjnie wybrana numerem jeden zabiegów BODY WRAPPING, od lat wyznacza nowe kierunki rozwoju, opierając swój sukces na niezwykle skutecznym i efektywnym działaniu! Dzięki niej nowy wymiar piękna dostępny jest na wyciągnięcie ręki! To właśnie z Wami – Przyjaciółmi marki AROSHA chcemy świętować nasz wspólny sukces.

Z tej okazji szykujemy dla Was moc atrakcji! 2 MARCA ZDECYDOWANIE BĘDZIE DNIEM POD ZNAKIEM AROSHA! NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ!

Temat konferencji: Cellulit – skuteczna terapia w salonie kosmetycznym

Program Konferencji: 

2 marca 2018 r.

 • 10.00-10.30 – Rejestracja uczestników, kawa/herbata
 • 10.30-11.00 – Przywitanie – Andrzej Chmielewski, Marlena Skóra, Antonio Colpani (założyciel marki Arosha)
 • 11.00-11.30 – 7 lat Arosha w Polsce – Marlena Skóra (opiekun i ekspert marki Arosha)
 • 11.30-12.00 – Cellulit problem medyczny czy kosmetyczny – dr n. med. Joanna Klonowska ( adiunkt na Wydziale Nauk o Zdrowiu WSliZ w Warszawie)
 • 12.00-13.30 – Profilaktyka i terapia cellulitu w salonie kosmetycznym – dobór metod i składników do każdego stadium problemu – mgr Grażyna Skalec (wykładowca WSZKiPZ), Cinzia Magoni (międzynarodowy ekspert i trener Arosha)
 • 13.30-14.30 – Lunch
 • 14.30-15.30 – Autoryzacja Arosha – nowy koncept – Twój przepis na sukces! – Marlena Skóra, Antonio Colpani
 • 15.30-16.00 – Nowości i oferty specjalne – Sonia Skalec, Marlena Skóra
 • 16.00-17.30 – Pokazy terapii łączonych i wymiana doświadczeń – Cinzia Magoni, szkoleniowcy Nova Care i Nova Med
 • 20.00 Bankiet Urodzinowy „Szczęśliwa 7”
  • wręczenie nagród
  • loteria wizytówkowa
  • szampańska zabawa w AVIATOR BAR & LOUNGE
 • Mało? Oczywiście przygotowaliśmy jeszcze kilka niespodzianek, ale je zaprezentujemy już podczas wieczornego bankietu!

 

Pakiety konferencyjne:

 • PAKIET ZŁOTY: obejmuje udział w Konferencji i Bankiecie Urodzinowym, zakwaterowanie w hotelu AIR PORT OKĘCIE **** ze śniadaniem (2.03./3.03.2018 r.), dwudniowy bilet na Targi Beauty Forum (3.03/4.03.2018 r.), aktualny magazyn BEAUTY FORUM, roczną darmową prenumeratę magazynu BEAUTY FORUM – cena 360 PLN brutto
  *** OFERTA LIMITOWANA-Pakiet Złoty dostępny w sprzedaży tylko do 12 stycznia 2018 r !!!
 • PAKIET SREBRNY: obejmuje udział w Konferencji i Bankiecie Urodzinowym, aktualny magazyn BEAUTY FORUM, roczną darmową prenumeratę magazynu BEAUTY FORUM  – cena 190 PLN brutto

Więcej informacji udziela:

Marlena Skóra – Opiekun marki AROSHA, tel. 694 429 512, marlena.skora@novagroup.pl

Pierwsza Konferencja AROSHA zakończy się niezapomnianym bankietem z włoską muzyką i szampańską zabawą! Z pewnością nie zabraknie atrakcji i niespodzianek! Marka AROSHA kończy 7 lat! Z tej  okazji firma Nova Group, wyłączny dystrybutor marki, zaprasza na Konferencję!

Serdecznie zapraszamy!

UWAGA!
Warunkiem uczestnictwa w Konferencji jest dokonanie wpłaty na konto NOVA GROUP: 80 1750 0009 0000 0000 1319 3274 z dopiskiem: który pakiet+imię i nazwisko uczestnika+numer NIP do faktury.

Ilość miejsc ograniczona dlatego decyduje kolejność wpłat.

Power Oxygen – Skuteczny sposób na dotlenienie skóry i jej ochronę przed zanieczyszczeniami miejskimi

 

POWER OXYGEN – SKUTECZNY SPOSÓB NA DOTLENIENIE SKÓRY I JEJ OCHRONĘ PRZED ZANIECZYSZCZENIAMI MIEJSKIMI

Power Oxygen to innowacyjna linia Skeyndor o podwójnym działaniu, stworzona specjalnie, aby zaopatrzyć Twojej skórę w TLEN oraz stworzyć skuteczną BARIERĘ OCHRONNĄ, przed zanieczyszczeniami środowiskowymi. Unikalna formuła zawiera dużą ilość  perfluorodekaliny – molekuł zatrzymujących tlen, oraz polisacharydów o działaniu ochronnym.
Kiedy w skórze brakuje tlenu dochodzi do zjawiska hipoksji, zwanej również stresem oksydacyjnym. Dłuższa, powtarzająca się ekspozycja na wysokie poziomy zanieczyszczenia może przekroczyć możliwości obronne skóry, przez co uszkadzana jest
tkanka i blokowana jest zdolność skóry do oczyszczania się i regeneracji. Na poziomie komórkowym dostarczanie tlenu jest kluczowe, aby komórki wytwarzały energię potrzebną do zagwarantowania homeostazy i witalności skory.

CITY POLLUTION BLOCK + O2 = POWER OXYGEN DLA TWÓJEJ SKÓRY
Power Oxygen chroni i natychmiastowo oczyszcza naskórek z zanieczyszczeń środowiskowych, tworząc powłokę zdolną do wychwytywania cząsteczek zanieczyszczeń i usuwania ich. Ponad to połączenie takich składników jak perfluorodekalina, wyciąg z
nasturcji, pieprzycy i malachitu oraz oligosacharydów prebiotycznych zapewnia doskonałe dotlenienie skóry, działa antyoksydacyjne i detoksykująco oraz wzmacnia naturalne bariery ochronne skóry. Linia dedykowana jest osobom ze skórą pozbawioną blasku,  poddawaną codziennemu stresowi i wysokiej ekspozycji na zanieczyszczenia miejskie.

W skład linii Power Oxygen wchodzą: ZABIEG PROFESJONALNY oraz produkty do pielęgnacji domowej – SERUM, KREM
dla cery suchej/normalnej i KREM-ŻEL dla cery mieszanej/tłustej.

Premiera najnowszego solarium megaSun 8000 Alpha Hybrid!

Serdecznie zapraszamy na polską premierę najnowszego solarium megaSun 8000 Alpha Hybrid zorganizowaną przez Dystrybutora megaSun firmę Nova Group!
 
Już od 15 września 2017 r. w naszym salonie firmowym przy ul. Wołoskiej 70 w Warszawie, będzie można wziąć udział w prezentacji nowego urządzenia firmy KBL AG.
 
Przygotowaliśmy 10 wyjątkowych pakietów promocyjnych! Dołącz do rodziny megaSun i to na warunkach specjalnych! Czekamy na Was!
 
Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie! Tel. 694 429 512 

Nasi partnerzy