Obudź Swoje Geny Młodości! – Timeless Prodigy – Nowa Luksusowa Linia Marki Skeyndor

Obudź Swoje Geny Młodości! – Timeless Prodigy – Nowa Luksusowa Linia Marki Skeyndor

TIMELESS PRODIGY – NOWA LUKSUSOWA LINIA MARKI SKEYNDOR

Obudź swoje geny młodości!

Marka Skeyndor, z okazji 50-lecia istnienia, wprowadza na rynek nową luksusową linię kosmetyków anty–ageing. Innowacyjność linii polega na zastosowaniu trzech strategii odmładzania skóry równocześnie. Spektakularne efekty – w postaci widocznie odmłodzonej i zregenerowanej skóry – możliwe są dzięki pobudzeniu genów młodości. W skład linii Timless Prodigy wchodzą: zabieg profesjonalny, wykonywany w gabinetach oraz krem i serum do pielęgnacji domowej.

nova-group-skeyndor-timeless-prodigy

TIMELESS PRODIGY – TRZY STRATEGIE ODMŁADZANIA:

  1. AKTYWACJA PODZIAŁU KOMÓREK: czynniki wzrostu i nowa generacja wysoko skoncentrowanych komórek macierzystych (50 milionów) z Róży Damasceńskiej. Dzięki składnikom aktywnym następuje proces naprawy i regeneracji tkanek oraz zmniejszenie widoczności zmarszczek. Tworzone są idealne warunki do zagęszczenia skóry, poprzez stymulację i tworzenie nowych komórek.
  2. UDOSKONALANIE JAKOŚCI KOMÓREK: dwa wyjątkowe składniki, które odpowiadają za jakość komórek, przedłużają ich żywotność i opóźniają rozpoczęcie procesu starzenia się. Po pierwsze ekskluzywny ekstrakt z Białej Trufli z regionu Alba we Włoszech, dzięki któremu włókna podporowe odzyskują swoją sprężystość a skóra staje się rozjaśniona i bardziej witalna. Po drugie Teprenon, który odpowiada za wydłużenie cyklu życia komórek i wzmocnienie ich żywotności, dzięki czemu skóra staje się znacznie bardziej promienna i jędrna.
  3. WZMACNIANIE FUNKCJONALNOŚCI KOMÓREK: składniki, które wspomagają funkcjonowanie i wydajność komórek – rozpuszczalne proteoglikany oraz Kombucha (znana jako ”infuzja długowieczności”) – przyspieszają procesy regeneracji skóry dzięki czemu staje się ona gładka i pełna witalności. Bogactwo cennych kwasów organicznych, antyoksydantów, polifenoli i witamin z grupy B sprawia, że skóra odzyskuje swój blask i jest wyraźnie rozświetlona

PRODUKTY Z LINII TIMELESS PRODIGY DO UŻYTKU DOMOWEGO

KREM TIMELESS PRODIGY

Luksusowy krem o globalnym działaniu ultraprzeciwstarzeniowym, który kryje w sobie kilkanaście składników aktywnych takich jak: czynniki wzrostu, proteoglikany, trufla biała piemoncka oraz siła odżywcza 50 milionów komórek macierzystych róży damasceńskiej. Po codziennym oczyszczeniu nałożyć niewielką ilość kremu na skórę twarzy i szyi, delikatnie wmasować i pozwolić mu się wchłonąć.

SERUM TIMELESS PRODIGY

Fantastyczne serum o silnym działaniu przeciwstarzeniowym, które daje nadzwyczajny efekt odmładzający. W jego składzie znajduje się piętnaście silnych składników aktywnych, jak: czynniki wzrostu, proteoglikany, trufla biała piemoncka oraz siła odżywcza 50 milionów komórek macierzystych róży damasceńskiej.

Po codziennym oczyszczeniu nałożyć okrężnymi ruchami niewielką ilość serum na skórę twarzy i szyi, w szczególności w strefach najbardziej narażonych na skutki starzenia. Nie nakładać w okolicach oczu.

nova-group-skeyndor-timeless

ZABIEG PROFESJONALNY W GABINECIE – TIMELESS PRODIGY

  • Wyjątkowy RYTUAŁ ANTI-AGE, w którym każdy krok to dla klienta doświadczenie nieporównywalnie unikalnego luksusu, serwującego ucztę doznań dla wszystkich zmysłów.
  • 5 kroków (w tym m.in. Rytuał Powitalny zainspirowany ruchami z masażu tajskiego oraz Shiatsu), przeprowadza w stan równowagi energetycznej, głębokiej relaksacji i nieskazitelnego piękna.
  • Żel do masażu na bazie francuskiego szampana, płat kolagenowy nasączony koktajlem multiwitaminowym i bogaty krem truflowy to efekty przełomowych badań i zapowiedź spektakularnych rezultatów!

Marka Skeyndor – marka kosmetyków profesjonalnych, z portfolio firmy Nova Group. Od 50 lat systematycznie wprowadza na rynek zaawansowane rozwiązania, w postaci kosmetyków opartych na najnowszych badaniach naukowych oraz wyselekcjonowanych substancjach aktywnych. Linie kosmetyczne, bazujące na  autorskiej koncepcji SKEYNDOR the Scientific Skincare, są synonimem najwyższej jakości i efektywności zabiegowej. Spektakularne odkrycia, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych, to wynik precyzyjnych badań naukowych, prowadzonych w laboratoriach Skeyndor. Marka dostępna w wybranych gabinetach kosmetycznych oraz ośrodkach SPA.

50-Lecie Marki Skeyndor

50-lecie MARKI SKEYNDOR

14-16 października, w hotelu Czarny Groń, klienci i media świętowali 50-lecie marki Skeyndor. Z tej okazji odbyły się: konferencja prasowa, premiera nowej luksusowej linii Timless Prodigy, pokaz nowego zabiegu oraz uroczysta Złota Gala Skeyndor, na której zostali wyróżnieni i nagrodzeni klienci marki. Spotkanie uświetnili: Gordi Morcillo – współwłaściciel marki Skeyndor, który przedstawił bogatą historię marki oraz Margaret Beales, międzynardowy trener Skeydnor, która zaprezentowała nową luksusową linię, stworzoną specjalnie z okazji 50-lecia marki.

Jak mówi Andrzej Chmielewski, CEO NOVA GROUP: Rok 2016 jest dla nas wyjątkowy, bowiem właśnie w tym roku świętujemy 50-lecie marki Skeyndor, która za sprawą Nova Group dostępna jest również w Polsce. Skeydnor może dziś poszczycić się mocną pozycją i gronem zaufanych Klientów. Jej rozwój i systematycznie wprowadzane innowacje w kosmetyce profesjonalnej stały się impulsem do rozwoju wielu osób ale również firm – gabinetów, ośrodków spa i hoteli, które pracują na marce Skeyndor. Dlatego też 50-lecie marki chcemy świętować wspólnie z Klientami i Przyjaciółmi marki”.

Marka Skeyndor, z okazji 50-lecia istnienia, wprowadziła na rynek nową luksusową linię kosmetyków anty–ageing – Timeless Prodigy. Innowacyjność linii polega na zastosowaniu trzech strategii odmładzania skóry równocześnie. Spektakularne efekty – w postaci widocznie odmłodzonej i zregenerowanej skóry – możliwe są dzięki pobudzeniu genów młodości. W skład linii Timless Prodigy wchodzą: zabieg profesjonalny, wykonywany w gabinetach oraz krem i serum do pielęgnacji domowej.

skeyndor-50-lecie-nova-group-1

skeyndor-50-lecie-nova-group-0
skeyndor-50-lecie-nova-group-22
skeyndor-50-lecie-nova-group-10
skeyndor-50-lecie-nova-group-4
skeyndor-50-lecie-nova-group-21
skeyndor-50-lecie-nova-group-19
skeyndor-50-lecie-nova-group-18
skeyndor-50-lecie-nova-group-17
skeyndor-50-lecie-nova-group-16
skeyndor-50-lecie-nova-group-15
skeyndor-50-lecie-nova-group-14
skeyndor-50-lecie-nova-group-13
skeyndor-50-lecie-nova-group-12
skeyndor-50-lecie-nova-group-11
skeyndor-50-lecie-nova-group-9
skeyndor-50-lecie-nova-group-8
skeyndor-50-lecie-nova-group-7
skeyndor-50-lecie-nova-group-6
skeyndor-50-lecie-nova-group-5
skeyndor-50-lecie-nova-group-3

skeyndor-50-lecie-nova-group-2

368a9703
368a9671
368a9677
368a9655
368a9658
368a9664
368a9688
368a9632
368a9639
368a9637
368a9641
368a9647
368a9648
368a9700
368a9701
368a9699
368a9691

Eternal Sleeping Oil Marki Skeyndor Z Nagrodą Best Beauty Buys!

best-beauty-buys-instyle-skeyndor-sleeping-oil-nova-group

 

ETERNAL SLEEPING OIL MARKI SKEYNDOR Z NAGRODĄ BEST BEAUTY BUYS! 

Redakcja magazynu „InStyle” nagrodziła najlepsze na polskim rynku kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji urody. Tytuł Best Beauty Buys 2016 zdobył Eternal Sleeping Oil – luksusowa pielęgnacja anti-age marki Skeyndor do skóry twarzy, szyi i dekoltu. Posiada on unikalną kombinację naturalnych olei (m.in. z awokado, sezamowy, jojoba, z kiełków pszenicy), esencji i ekstraktów roślinnych, które pozostawiają na skórze delikatny, satynowy film. Ten doskonały odżywczy eliksir natychmiastowo wygładza i zmiękcza skórę, zapobiega starzeniu i przywraca komfort. Polecany jest do stosowania na noc, przede wszystkim dla skóry suchej, dojrzałej i wymagającej intensywnego odżywienia. InStyle BEST BEAUTY BUYS 2016 to prestiżowy konkurs, organizowany co roku,  na łamach InStyle,  z udziałem wybitnych specjalistów i ekspertów branżowych.

Nasi partnerzy