Skeyndor Partnerem Beauty Stars!

Skeyndor Partnerem Beauty Stars!

GALA-BEAUTY-STARS

Skeyndor – marka kosmetyków profesjonalnych z portfolio Nova Group – została oficjalnym partnerem prestiżowego wydarzenia Gala Beauty Stars 2016!

Jego celem jest wybór wyjątkowych i godnych polecenia miejsc beauty m.in. hoteli& spa, gabinetów medycyny i dermatologii estetycznej, kosmetycznych, stomatologicznych oraz salonów fryzjerskich w Polsce. Firmy mogą już zgłaszać swoje obiekty w jednej z pięciu kategorii. W listopadzie br. laureaci plebiscytu otrzymają tytuł Najlepsze miejsca Gala Beauty Stars oraz możliwość promocji kanałami organizatora konkursu – wydawnictwa Burda, wydawcy m.in. Gali, Elle, InStyle.

Jak mówi Andrzej Chmielewski, CEO Nova Group: „Nova Group od wiele lat wspiera ważne inicjatywy mające na celu budowanie profesjonalnego wizerunku i rozszerzanie wiedzy eksperckiej. To wyjątkowe wydarzenie, które umożliwia szeroką promocję najlepszym miejscom beauty w Polsce, ale jego wyniki będą również ważnym drogowskazem przy dokonywaniu wyborów przez klientów, którzy szukają opieki na najwyższym poziomie”.

www.skeyndor.info.pl

Więcej informacji na temat Gali Beauty Stars znajdziecie Państwo na stronie www.gala.pl

Złota Gala Skeyndor

SKEYNDOR-50-INFO-FB

 

ZŁOTA GALA SKEYNDOR

Marka Skeyndor kończy 50 lat!

Od 50 lat nieustannie nas inspiruje i skłania ku zmianom na lepsze. Dzięki niej Piękno dostępne jest na wyciągnięcie ręki. Rok 2016 jest wyjątkowy, bowiem właśnie w tym roku świętować będziemy 50-lecie marki Skeyndor na całym świecie.

Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy uroczystą Złotą Galę marki Skeydnor, która odbędzie się w dniach 15-16 października 2016 r. w hotelu Czarny Groń. Będzie to też wyjątkowy moment, kiedy nastąpi premiera nowej, luksusowej linii marki Skeyndor, stworzonej specjalnie z okazji obchodzonego jubileuszu.

Chcemy podziękować, nagrodzić, wyróżnić osoby i firmy, które przyczyniły się do rozwoju marki Skeyndor w Polsce. To Wasza codzienna praca – edukacja Klientów, fachowa porada i znajomość marki sprawiły, że może się ona poszczycić tak mocną pozycją w naszym kraju!

Świętuj razem z nami ZŁOTĄ ROCZNICĘ MARKI SKEYNDOR!

Naszym celem jest przede wszystkim nagrodzenie OBECNYCH KLIENTÓW marki Skeyndor, w kilku kategoriach. Zwycięzców ogłosimy podczas uroczystej Złotej Gali, która odbędzie się w hotelu Czarny Groń. Tam też świętować będziemy nasz wspólny sukces!

O szczegółach akcji dowiecie się Państwo już niebawem!

Nasi partnerzy