Skeyndor: Dzień Otwarty Ze Skin Diagnosis

Skeyndor: Dzień Otwarty Ze Skin Diagnosis

SKEYNDOR-SKIN-DIAGNOSIS-NOVA-GROUP

Serdecznie zapraszamy 4.07.2016 roku już od godziny 11:00 na dzień otwarty z najnowszym urządzeniem firmy SKEYNDOR: SKIN DIAGNOSIS!

SKIN DIAGNOSIS ZREWOLUCJONIZUJE SPRZEDAŻ KOSMETYKÓW W TWOIM SALONIE

Skin Diagnosis to podniesienie prestiżu salonu, zwiększenie lojalności klientów i podwojenie Twoich zysków!

Przeprowadź profesjonalną analizę skóry i zostań prawdziwym ekspertem w doradztwie kosmetyków do pielęgnacji domowej.

NOVA GROUP, WARSZAWA, PUŁAWSKA 538

4.07.2016 OD GODZ. 11:00

Potwierdź swoją obecność: 602 102 357

Nagroda Inspiracja 2016 Dla Marki Salter

_MG_4543
_MG_4649

_MG_4653

_MG_4710

Sprzęt fitness marki Salter – wiodącego europejskiego producenta z 70-letnim doświadczeniem na rynku – otrzymał nagrodę INSPIRACJA 2016 Beauty Inspiration. Nagrodzona została linia Essence, gdzie łącząc różne typy sprzętu można stworzyć własny program ćwiczeń, dostosowany do indywidualnych potrzeb i przestrzeni. Możliwość personalizowania designu jest dodatkowym atutem tej linii.

Bogate portfolio produktów tej hiszpańskiej marki obejmuje sprzęt fitness, cardio oraz rehabilitacyjny. Markę wyróżnia prężnie działający departament badań i rozwoju, który szybko dostosowuje produkty do wymagań rynku oraz dynamicznych zmian trendów. Sprzęt ten spełnia wymagające europejskie nomy jakości, dlatego też jest uznawany za gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Nowoczesny design idzie w parze z jego funkcjonalnością. Wytwarzany od 70 lat dostępny jest w ponad 50 krajach na całym świecie. Rodzaje sprzętu Salter to m.in. multifunkcjonalny sprzęt siłowy, wielostanowiskowe atlasy, urządzenia do treningu funkcjonalnego, sprzęt cardio (bieżnie, rowerki, orbitreki) oraz akcesoria do strechingu.

Inspiracja-2016-Salter-czerwiec

_MG_4645

_MG_4647

Nasi partnerzy