Nagrody Gala Beauty Stars 2016 Rozdane!

Nagrody Gala Beauty Stars 2016 Rozdane!

Nagrody Gala Beauty Stars 2016 rozdane!

Marka Skeyndor, jako partner prestiżowego wydarzenia Gala Beauty Stars, wraz z organizatorami – dwutygodnikiem Gala – uhonorowała wyjątkowe i godne polecenia miejsca beauty, w kategorii hoteli& spa. Nagrody otrzymali:

Hotel Arłamów

Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort

Zamek Topacz Resort & Art Spa

Nagroda specjalna – SPA Sielsko Anielsko w Hotelu Bania

Nova Group serdecznie gratuluje laureatom i dziękuje za udział w tegorocznym plebiscycie! To Państwa pasja, profesjonalizm i zaangażowanie przyniosły zasłużony tytuł „Najlepszego miejsca Gala Beauty Stars 2016”.

Łącznie piętnaście statuetek oraz dwie nagrody specjalne otrzymały: gabinety, salony i hotele, w których najlepsi specjaliści wzorowo zadbają o komfort, piękny wygląd i doskonałe samopoczucie gości. Wyróżnione zespoły są oddane swoim pacjentom i klientom ale też ciągle doskonalą swoje umiejętności zawodowe.

nova-group-gala-beauty-stars-17

nova-group-gala-beauty-stars-15
nova-group-gala-beauty-stars-6

nova-group-gala-beauty-stars-18

nova-group-gala-beauty-stars-16

nova-group-gala-beauty-stars-19

nova-group-gala-beauty-stars-14

nova-group-gala-beauty-stars-13
nova-group-gala-beauty-stars-12
nova-group-gala-beauty-stars-11
nova-group-gala-beauty-stars-10
7

Zdjęcia – mat. prasowe AKPA

LNE 6/2016

lne-6_2016-okladka
lne-6_2016-str-141sk
lne-6_2016-str-15-sk
lne-6_2016-str-37-sk

lne-6_2016str-198mg
lne-6_2016str-200-sk

Obudź Swoje Geny Młodości! – Timeless Prodigy – Nowa Luksusowa Linia Marki Skeyndor

TIMELESS PRODIGY – NOWA LUKSUSOWA LINIA MARKI SKEYNDOR

Obudź swoje geny młodości!

Marka Skeyndor, z okazji 50-lecia istnienia, wprowadza na rynek nową luksusową linię kosmetyków anty–ageing. Innowacyjność linii polega na zastosowaniu trzech strategii odmładzania skóry równocześnie. Spektakularne efekty – w postaci widocznie odmłodzonej i zregenerowanej skóry – możliwe są dzięki pobudzeniu genów młodości. W skład linii Timless Prodigy wchodzą: zabieg profesjonalny, wykonywany w gabinetach oraz krem i serum do pielęgnacji domowej.

nova-group-skeyndor-timeless-prodigy

TIMELESS PRODIGY – TRZY STRATEGIE ODMŁADZANIA:

  1. AKTYWACJA PODZIAŁU KOMÓREK: czynniki wzrostu i nowa generacja wysoko skoncentrowanych komórek macierzystych (50 milionów) z Róży Damasceńskiej. Dzięki składnikom aktywnym następuje proces naprawy i regeneracji tkanek oraz zmniejszenie widoczności zmarszczek. Tworzone są idealne warunki do zagęszczenia skóry, poprzez stymulację i tworzenie nowych komórek.
  2. UDOSKONALANIE JAKOŚCI KOMÓREK: dwa wyjątkowe składniki, które odpowiadają za jakość komórek, przedłużają ich żywotność i opóźniają rozpoczęcie procesu starzenia się. Po pierwsze ekskluzywny ekstrakt z Białej Trufli z regionu Alba we Włoszech, dzięki któremu włókna podporowe odzyskują swoją sprężystość a skóra staje się rozjaśniona i bardziej witalna. Po drugie Teprenon, który odpowiada za wydłużenie cyklu życia komórek i wzmocnienie ich żywotności, dzięki czemu skóra staje się znacznie bardziej promienna i jędrna.
  3. WZMACNIANIE FUNKCJONALNOŚCI KOMÓREK: składniki, które wspomagają funkcjonowanie i wydajność komórek – rozpuszczalne proteoglikany oraz Kombucha (znana jako ”infuzja długowieczności”) – przyspieszają procesy regeneracji skóry dzięki czemu staje się ona gładka i pełna witalności. Bogactwo cennych kwasów organicznych, antyoksydantów, polifenoli i witamin z grupy B sprawia, że skóra odzyskuje swój blask i jest wyraźnie rozświetlona

PRODUKTY Z LINII TIMELESS PRODIGY DO UŻYTKU DOMOWEGO

KREM TIMELESS PRODIGY

Luksusowy krem o globalnym działaniu ultraprzeciwstarzeniowym, który kryje w sobie kilkanaście składników aktywnych takich jak: czynniki wzrostu, proteoglikany, trufla biała piemoncka oraz siła odżywcza 50 milionów komórek macierzystych róży damasceńskiej. Po codziennym oczyszczeniu nałożyć niewielką ilość kremu na skórę twarzy i szyi, delikatnie wmasować i pozwolić mu się wchłonąć.

SERUM TIMELESS PRODIGY

Fantastyczne serum o silnym działaniu przeciwstarzeniowym, które daje nadzwyczajny efekt odmładzający. W jego składzie znajduje się piętnaście silnych składników aktywnych, jak: czynniki wzrostu, proteoglikany, trufla biała piemoncka oraz siła odżywcza 50 milionów komórek macierzystych róży damasceńskiej.

Po codziennym oczyszczeniu nałożyć okrężnymi ruchami niewielką ilość serum na skórę twarzy i szyi, w szczególności w strefach najbardziej narażonych na skutki starzenia. Nie nakładać w okolicach oczu.

nova-group-skeyndor-timeless

ZABIEG PROFESJONALNY W GABINECIE – TIMELESS PRODIGY

  • Wyjątkowy RYTUAŁ ANTI-AGE, w którym każdy krok to dla klienta doświadczenie nieporównywalnie unikalnego luksusu, serwującego ucztę doznań dla wszystkich zmysłów.
  • 5 kroków (w tym m.in. Rytuał Powitalny zainspirowany ruchami z masażu tajskiego oraz Shiatsu), przeprowadza w stan równowagi energetycznej, głębokiej relaksacji i nieskazitelnego piękna.
  • Żel do masażu na bazie francuskiego szampana, płat kolagenowy nasączony koktajlem multiwitaminowym i bogaty krem truflowy to efekty przełomowych badań i zapowiedź spektakularnych rezultatów!

Marka Skeyndor – marka kosmetyków profesjonalnych, z portfolio firmy Nova Group. Od 50 lat systematycznie wprowadza na rynek zaawansowane rozwiązania, w postaci kosmetyków opartych na najnowszych badaniach naukowych oraz wyselekcjonowanych substancjach aktywnych. Linie kosmetyczne, bazujące na  autorskiej koncepcji SKEYNDOR the Scientific Skincare, są synonimem najwyższej jakości i efektywności zabiegowej. Spektakularne odkrycia, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych, to wynik precyzyjnych badań naukowych, prowadzonych w laboratoriach Skeyndor. Marka dostępna w wybranych gabinetach kosmetycznych oraz ośrodkach SPA.

Nasi partnerzy