Maria Galland Na Różach Gali 2015!

Maria Galland Na Różach Gali 2015!

23 listopada 2015 r., podczas uroczystej gali w Ufficio Primo w Warszawie, zostały wręczone nagrody laureatom plebiscytu Róże Gali. Sponsorem wydarzenia była marka MARIA GALLAND. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele firmy NOVA GROUP wraz z Klientami.

Róże Gali to jeden z najbardziej prestiżowych plebiscytów w Polsce, w którym nagradzani są przedstawiciele świata kultury i show-biznesu. Uroczystość wręczenia nagród, a tym samym rozstrzygnięcie głosowania, to wydarzenie oczekiwane zarówno przez artystów, jak i publiczność. Gwiazdy uhonorowane zostały za swoje osiągnięcia statuetką Róż Gali ale również kosmetykami marki Maria Galland. Jest to bowiem marka dla wymagających osób, które dbają o swój wizerunek, dlatego też poszukują prestiżu i najwyższej jakości.

Gospodarzami i prowadzącymi uroczystość wręczenia Róż Gali byli Anna Zejdler-Ibisz (red. naczelna „Gali”) oraz Tomasz Kammel (TVP2). Wieczór uświetniły występy znakomitych artystów: Edyty Górniak, Mateusza Ziółko oraz Marie Napieralskiej, którzy zaśpiewali największe „bondowskie” przeboje.

Zwycięzcy Róż Gali 2015:

  • Kategoria FILM – MAJA OSTASZEWSKA za rolę w filmie „Body/Ciało”
  • Kategoria MUZYKA – ZBIGNIEW WODECKI za płytę „Mitch&Mitch, 1976: A Space Odyssey”
  • Kategoria KSIĄŻKI – ZYGMUNT MIŁOSZEWSKI za książkę „Gniew”
  • Kategoria MEDIA – KATARZYNA JANOWSKA – szefowa TVP Kultura
  • Kategoria TEATR – DOROTA KOLAK za spektakl „Maria Stuart”
  • Kategoria ONLINE – MARTYNA WOJCIECHOWSKA za największą liczbę fanów na Facebooku

Tegoroczne nagrody specjalne za działalność charytatywną otrzymali:

  • Ks. JAN KACZKOWSKI (Puckie Hospicjum pw. Św. Ojca Pio)
  • oraz EMMA KIWORKOWA (Fundacja Wiewiórki Julii)

 

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 1

Nova Group Złotym Sponsorem Konferencji Hotel &Tourism Trends

nova-group-hotel-tourism-trend-m

Firma Nova Group została złotym sponsorem Konferencji Hotel &Tourism Trends – jednego z największych i najważniejszych  branżowych forum wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk, które odbędzie się  w dniach 24-25 listopada 2015 w Sofitel Warsaw Victoria.

 Jest to wyjątkowe, dwudniowe wydarzenie branży hotelarskiej i turystycznej, które gromadzi w jednym miejscu właścicieli obiektów hotelowych, członków zarządu oraz kadrę zarządzającą hotelami. Międzynarodowe spotkanie praktyków i ekspertów branży jest gwarancją wymiany praktycznych rozwiązań, inspiracji i kontaktów.

Więcej informacji na temat Hotel &Tourism Trends dostępne na stronie organizatora więcej informacji

Nasi partnerzy