Hotele Spa & Wellness – Konferencja Dla Profesjonalistów

Hotele Spa & Wellness – Konferencja Dla Profesjonalistów

 KRAKÓW DLA PROFESJONALISTÓW – 25.06.2015 FARMONA HOTEL WELLNESS & SPA

Konferencja dla architektów i inwestorów SPA&Wellness od projektu do realizacji

Zaprojektuj swoje SPA bezbłędnie. To jest motyw przewodni konferencji, na której już 25 czerwca nasz ekspert Ewa Nickel Dyrektor Biura Regionalnego, przedstawi Państwu kluczowe zagadnienia dotyczące projektowania obiektów SPA&Wellness. Nie popełniaj błędów już na samym etapie projektowym, dowiedz się jak można optymalnie wykorzystać przestrzeń, poznaj najnowocześniejsze rozwiązania i urządzenia wykorzystywana w SPA przyszłości.

 

hotele-spa

Laser Mediostar Next Pro Inspiracją Roku 2015!


NAGRODA-DLA-MEDIOSTARA-IMG_6323

Laser MediostarNext Pro Inspiracją Roku 2015!

Laser MediostarNext Pro, z portfolio Nova Group, zdobył nagrodę główną w konkursie Inspiracje Roku 2015 magazynu BeautyInspiration, w kategorii Medycyna Estetyczna. Jury przyznało nagrodę za tworzenie nowych standardów, w dziedzinie epilacji na rynku światowym i polskim oraz za nowatorskie rozwiązania, niedostępne w żadnym innym laserze diodowym, takie jak: bezbolesna epilacja przez cały rok, na wszystkich fototypach.

Ideą konkursu Inspiracje Roku jest wyłonienie i rekomendacja najlepszych produktów, urządzeń i rozwiązań przeznaczonych do obiektów beauty – salonów kosmetycznych, hoteli spa, gabinetów medycyny estetycznej. Tytuł Inspiracji Roku to czytelna wskazówka dla właścicieli tego typu obiektów, że mają do czynienia z produktem najwyższej jakości. O wyborze zwycięzców zdecydowało jury, złożone z ekspertów branżowych. Jury oceniało walory użytkowe produktu, nowatorstwo rozwiązań, jakość wykonania, relację ceny do jakości, opinie użytkowników oraz zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi.

NAGRODA-DLA-MEDIOSTARA-IMG_6267

Nagrodę w imieniu Nova Group odebrała Milena Rzeczkowska – kierownik działu Nova Med, która przyjmując wyróżnienie powiedziała: „MediostarNext tworzy zupełnie nowe standardy w dziedzinie epilacji laserowej. To pierwszy i jedyny laser, którym możemy pracować bez bólu i przez cały rok. Przyznanie nagrody Inspiracja Roku, w kategorii Medycyna Estetyczna, dodatkowo podkreśla unikatowość tego produktu. Fakt, że o nagrodzie zdecydowało grono ekspertów daje nam jeszcze więcej satysfakcji i chęci do dalszego działania- promowania bezpiecznej i bezbolesnej epilacji”.

www.novagroup.pl

www.mediostarnext.info.pl

NAGRODA-DLA-MEDIOSTARA-IMG_6264

Nasi partnerzy