Zanurz Się W Świecie Luksusu – Ingrid Millet

Zanurz Się W Świecie Luksusu – Ingrid Millet

Zanurz się w świecie luksusu, świecie INGRID MILLET – legendarnej marki, która współtworzy historię kosmetologii. Stanowi ona bowiem symfonię doskonale dobranych składników i naukowych osiągnięć XXI wieku. Ingrid Millet stworzona została w duchu doskonałości, dla prawdziwych miłośniczek piękna, które codziennie chcą się nim delektować – efektywnie wypoczywając i czerpiąc radość z każdej chwili życia.

Za sukcesem marki stoi niezwykła wizjonerka – Ingrid Millet. W jej luksusowych produktach rozkochały się sławy i gwiazdy m.in. Brigitte Bardot, Paloma Picasso i Mamade Pompidou, które uznały je za swoje must-have. Przełomowe odkrycia m.in. pionierskie zastosowanie składników roślinnych, w pielęgnacji skóry, okrzyknięto mianem historycznych. To właśnie najwyższej jakości naturalne składy m.in. kawior z Bieługi, stały się podstawą produktów sygnowanych jej nazwiskiem.

Wyjątkowe produkty INGRID MILLET pozwolą Ci na luksusową pielęgnację i delektowanie się pięknem, niezależnie od wieku. Ich unikalne składy staną się dla Ciebie nowym wyznacznikiem widocznych efektów. Poznasz zachwycające właściwości kawioru, którego naprawcze właściwości w pielęgnacji skóry, Ingrid Millet odkryła i udowodniła. Przekonasz się, że – zgodnie z filozofią wizjonerki – klasyczne piękno kobiet opiera się na: codziennym odprężeniu, doskonałych produktach i sprawdzonych zabiegach.

Dowiedz się więcej www.ingridmillet.pl

 

Nasi partnerzy