Arosha Daj Się Owinąć – Bielsko-Biała

Arosha Daj Się Owinąć – Bielsko-Biała

 

Przyjaciele i Miłośnicy AROSHA! 

Zaczynamy wielki finał kolejnej akcji – AROSHA Daj się owinąć! 

 

Będziemy bawić się z Wami na basenach, nad jeziorami, na placach, w dużych miastach i oddalonych od świata zakątkach! Gwarantujemy świetną zabawę, moc uśmiechu i radości, cudownie spędzone chwile, relaks i… magię zabiegów AROSHA! To będą niezapomniane wakacje dla każdego z Was. Nie warto zamykać się w domu! Wyjdź i baw się razem z nami. AROSHA Daj się owinąć – a potem wszystko jest już bardzo proste!

Zaczynamy wielką pompą w Bielsku-Białej na Pływalni START, przy ul. Startowej 36 już w najbliższą niedzielę (29.06.2014).

Przyjdź i baw się z nami!

AROSHA TEAM

Masz pytania? Zadzwoń do opiekuna marki AROSHA w Polsce – Marlena Skóra tel. 694 429 512

Elixir Global Lift – Elixir Młodości

 

ELIXIR młodości

ELIXIR GLOBAL LIFT

 

ELIXIR Global Lift – cudowny klejnot, który na nowo definiuje kontury twarzy, zwalcza widoczne oznaki starzenia i poprawia koloryt skóry otulając ją perłową poświatą, idealnym rozświetleniem. Dzięki najnowszym badaniom nad Progeryną i Glikobiologią stworzono niezwykły klejnot o mocy i skuteczności 3 serum (serum liftingujące, serum anti-age, serum perłowe – rozświetlające). Zawiera więcej niż 50% składników anti-age i potrójną ilość substancji aktywnych na jedną kroplę

Global Lift [proGEN-in] to nowy sposób zrozumienia istoty liftingujących zabiegów kosmetycznych. To nowa, globalna strategia anty-age, osiągająca efekt pełnego liftingu, przywracająca prawidłowy kształt owalu twarzy oraz poprawiająca strukturę tkanki podskórnej bez użycia skalpela.

Pojemność 30ml

4 Nagrody Inspiracje Roku 2014 Dla Nova Group!

 

Inspiracje Roku 2014 Spa Inspirations – wybrano najlepszych!
4 NAGRODY DLA NOVA GROUP 

W marcu 2014 redakcja Spa Inspirations ogłosiła konkurs na najlepsze produkty dedykowane branży spa i beauty. Pierwsza edycja Inspiracji Roku Spa Inspirations pokazała, jak duże jest zapotrzebowanie rynku beauty na tego typu inicjatywy. Do konkursu zgłoszono 66 produktów najlepszych polskich producentów i dystrybutorów. Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma NOVA GROUP otrzymała 4 niezwykle prestiżowe nagrody!

 

Oto laureaci:

  • Łaźnia Parowa Farmerów Brechelbath, prod. Haslauer w kategorii “Sauny” (nagroda główna) – informacje na temat produktu kliknij tu
  • Fotel kosmetyczny Lina Neo Podo, prod. Gharieni w kategorii “Fotele kosmetyczne” (nagroda główna) – informacje na temat produktu kliknij tu
  • Stół do masażu MLW F1 Soft Wood, prod. Gharieni w kategorii “Stoły do masażu” (nagroda główna) – informacje na temat produktu kliknij tu
  • Salve In Terra, prod. Haslauer w kategorii “Produkty nowatorskie i unikatowe” (wyróżnienie) – informacje na temat produktu kliknij tu

 

Ideą Inspiracji Roku Spa Inspirations jest coroczne wyłanianie najlepszych rozwiązań przeznaczonych do profesjonalnych salonów spa, gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej.

– Chcemy, aby managerowie i właściciele obiektów beauty w Polsce co roku otrzymywali wskazówki, w co warto inwestować, a także mogli zapoznać się z najnowszą, godną uwagi ofertą polskich dystrybutorów. Cieszymy się, że pierwsza edycja została tak dobrze odebrana, co pokazuje nam jasno, że rynek tego potrzebuje – mówi Mariusz Nieścior, redaktor naczelny Spa Inspirations.

W tym roku nagrody zostały przyznane w dziesięciu kategoriach: kosmetyki – linie do zabiegów spa; urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało; stoły do masażu; fotele kosmetyczne; medycyna estetyczna; sauny; akcesoria i urządzenia fitness; urządzenia do terapii wodnych; suplementy diety; produkty nowatorskie i unikatowe.

 

Jury w 22-osobowym składzie rynkowych ekspertówoceniało produkty pod kątem walorów użytkowych, nowatorstwa rozwiązań, jakości wykonania, relacji ceny do jakości, opinii użytkowników, a także zgodności z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi.

 

Dziękujemy za zaufanie!

 

 

Nasi partnerzy