Barcelona By Skeyndor – I Ty Możesz Zostać Zwycięzcą!

Barcelona By Skeyndor – I Ty Możesz Zostać Zwycięzcą!

 

 

Zapraszamy do wspólnej akcji BARCELONA by SKEYNDOR!

Zasady są bardzo proste! Pracuj na marce SKEYNDOR i wyjedź na wspaniała wycieczkę do Barcelony!

To akcja dostępna dla każdego! Sięgnij po produkty SKEYNDOR  i zdobądź jeden z 10 biletów do słonecznej Hiszpanii!

 

 

– REGULAMIN AKCJI BARCELONA by SKEYNDOR –

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem akcji BARCELONA by SKEYNDOR jest NOVA GROUP CHMIELEWSCY SP. J., wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla M. ST. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000260850, NIP 9512189548, zwana w dalszej części Regulaminu „ORGANIZATOR”.

 2. Zasady akcji BARCELONA by SKEYNDOR określa niniejszy Regulamin, który wchodzi w życie dniem 31 marca 2014 i obowiązuje do 30 września 2014 roku, z zastrzeżeniem postanowień poniższych.

 3. Akcji BARCELONA by SKEYNDOR odbywać się będzie w dniach
  31 marca 2014 – 30 września 2014 roku.

 4. Akcji BARCELONA by SKEYNDOR przeznaczona jest dla pracowników i właścicieli gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej, spa, odnowy biologicznej, gabinetów fitness, hotelowych stref odnowy oraz spa & wellness mających siedzibę na terenie Polski.

 5. Akcji BARCELONA by SKEYNDOR będzie rozgrywana w konkurencji na największy obrót na kosmetykach i produktach kosmetycznych SKEYNDOR z uwzględnieniem urządzenia Mesoscience.

II. ZASADY BARCELONA by SKEYNDOR

 1. Warunkiem uczestnictwa w BARCELONA by SKEYNDOR jest przesłanie zgłoszenia do wzięcia udziału na adres agnieszka.sliwa@novagroup.info.pl  (Formularz zgłoszeniowy: pobierz)

 2. W akcji BARCELONA by SKEYNDOR będzie można uzyskać dodatkową ocenę za najlepszą promocję produktów i zabiegów SKEYNDOR w gabinecie – ocenie podlegać będzie wnętrze salonu pod kątem prezentacji marki SKEYNDOR. Ocena będzie dokonywana na podstawie wykonanych zdjęć i ewentualnych wizyt anonimowego klienta; sposobu prezentacji marki na stronie internetowej salonu; wiedzy o produkcie zaangażowanie i promocja marki na stronach internetowych i mediach społecznościowych. Organizator zastrzega sobie prawo do dodatkowego nagrodzenia pracowników lub właścicieli salonu/salonów najlepiej promujących markę SKEYNDOR.

 3. Zwycięzcami akcji BARCELONA by SKEYNDOR zostaną salony których przedstawiciele otrzymają jedną z dziesięciu równorzędnych nagród głównych.

 4. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie www.novagroup.info.pl i www.skeyndor.info.pl

III. NAGRODY

 1. Nagrodą główną w BARCELONA by SKEYNDOR jest dziesięć biletów na wycieczkę do Barcelony organizowaną przez Organizatora akcji, a realizowana na przełomie października i listopada 2014 roku .

 2. Organizator pozostawia sobie możliwość przyznania nagród pocieszenia w postaci zestawów kosmetyków Skeyndor.

 3. Nagrody, o których mowa w punkcie III ust. 2 zostaną przesłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD na adres wskazany w zgłoszeniu lub mogą one zostać odebrane osobiście w siedzibie Organizatora.

 4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za czas dostarczenia nagród przez firmę kurierską.

 5. Koszty wysyłki nagród pokrywa Organizator.

 6. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę.

 7. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania informacji
  o Zwycięzcach oraz osobach wyróżnionych nagrodami pocieszenia
  na stronie internetowej
  www.novagroup.info.pl i www.skeyndor.info.pl
  oraz wszelkich materiałach promujących akcję w prasie, telewizji
  i stronach www, na co uczestnicy – przystępując do udziału
  w Konkursie – wyrażają zgodę.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Decyzje Organizatora Konkursu mają charakter ostateczny i nie przysługuje od nich odwołanie.

 2. Przystąpienie do udziału w Konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.

 3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Formularz zgłoszeniowy: pobierz

Zwyciężają W Oczach Profesjonalistów

 

BEAUTY PREMIUM 2014

8 marca 2014 podczas Międzynarodowych Targów Kosmetycznych & Kongresu BEAUTY FORUM został rozstrzygnięty najbardziej prestiżowy konkurs w branży kosmetyki profesjonalnej BEAUTY PREMIUM. Do konkursu zgłosiło się ponad 70 marek, które rywalizowały ze sobą w kilku kategoriach.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasze obie marki Kurland i Skeyndor znalazły się wśród zwycięzców tego prestiżowego konkursu!

 • I miejsce w kategorii ZABIEGI: wellness & spa otrzymała marka KURLAND® za zabieg na ciało PERMANENT CONTOUR®
PERMANENT CONTOUR® – zabieg polega na wykorzystaniu opatentowanego urządzenia, które z powodzeniem pozwala zaadaptować masaże ziołowe do kultury europejskiej. Oferuje klietom wspaniałe zabiegi ziołowymi stemplami o stałej temperaturze i wilgotności, przeznaczone dla każdego rodzaju skóry zarówno na twarz jak i ciało.  Aparat PERMANENT CONTOUR® generuje parę, która wydostaje się przez zintegrowane elastyczne przewody, zakończone głowicą z wymiennym stemplem. Para podgrzewa mieszanki ziołowe do stałej (50-55°C) temperatury i utrzymuje ją w trakcie trwania całego zabiegu. W odróżnieniu od tradycyjnych technik dostępnych na rynku, zwalnia to terapeutę z konieczności odrywania się od klienta w celu podgrzewania kolejnych stempli i ryzyka nieutrzymania właściwej ich temperatury. Terapeuta może koncentrować się na masażu, utrzymując stały kontakt z ciałem klienta. Powoduje to optymalizację efektów zabiegowych, komfort klienta i wygodę masażysty. Zabieg PERMANENT CONTOUR® otrzymał nagrodę European Health & Spa Award w dziedzinie „Best Signature BodyTreatment”.  Więcej informacji … kliknij tu

 • WYRÓŻNIENIE w kategorii ZABIEGI: kosmetyka, pielęgnacja, anti-aging otrzymała marka SKEYNDOR za zabieg rozświetlający POWER C+

Witamina C to podstawowy składnik potrzebny do rozwoju fizjologicznego i zapobiegający starzeniu się skóry. Posiada też funkcje obronne, przeciwdziałające powstawaniu wolnych rodników, zapewniając skórze ochronę przed promieniowaniem UV.

Firma Skeyndor opracowała rozjaśniającą terapię Power C+, opartą na opatentowanej, trwałej postaci witaminy C – Nikkol VC-IP. To innowacyjna linia kosmetyków przeznaczona do pielęgnacji skóry zmęczonej nadmiernym działaniem promieni słonecznych oraz zanieczyszczeniem środowiska. Kosmetyki zostały wzbogacone o antyoksydacyjne właściwości ekstraktu z granatu oraz kwasy: elagowy z kory drzewa Genus i fitynowy z orzechów. Z kolei wyciąg hydroglikolowy (HG) to antyoksydant, bogaty w witaminy, taniny, kwas galusowy i elagowy, ceniony w kosmetyce dzięki funkcji antyoksydacyjnej oraz ochronie przeciwsłonecznej i przeciwzapalnej.

Dzięki takiemu połączeniu witamina C dociera w niezmienionej postaci do żywych komórek naskórka. Ten skuteczny koktajl przeciwdziała suchości skóry, rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność, dodaje blasku i witalności. Preparaty zabezpieczają przed szkodliwym działaniem UV, naprawiają uszkodzenia posłoneczne, zmniejszają pierwsze zmarszczki i niwelują zmęczenie skóry.

Efekt to skóra pełna blasku – zatrzymanie syntezy nowej melaniny, przy jednoczesnym blokowaniu już wytworzonej. Więcej informacji … kliknij tu

Jest mi niezmiernie miło, że nasze zabiegi nagrodzone zostały w tak prestiżowym konkursie jak Beauty Premium i wygrały w najważniejszych dla nas kategoriach – tymi słowami swoją wypowiedź rozpoczeła Agnieszka Śliwa – Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku Kosmetycznego, SPA & Wellness, która w imieniu Nova Group odebrała obie nagrody. Dziękuję jury za miłe opinie o efektach zabiegowych i profesjonalizmie mojego zespołu i nas jako dystrybutora. Marka Kurland jako jedyna wellnessowa marka na rynku Polskim od lat cieszy się powodzeniem wśród najlepszych hoteli SPA 4 i 5* oraz ekskluzywnych Day Spa. Choć mało widoczna w tych obiektach, bardzo dobrze znana profesjonalistom, a to dla nas najcenniejsze. Zabieg PERMANENT CONTOUR® w ostatnich latach umocnił swoją pozycję dzięki nowym mieszankom ziołowym (stempe) oraz kompozycjom olejowym. Oleje są zmysłowe, relaksujące i dopasowane do odpowiednich rytuałów zabiegowych.

Skeyndor POWER C+ z 15% czystą witaminą C jest najlepiej sprzedającym się zabiegiem w kasetonie od dnia swojej premiery w maju 2013. Już po pierwszym zabiegu klient salonu widzi efekt zabiegowy, o co tak trudno w dzisiejszej kosmetyce. Nie kupuje w ciemno serii, a już na wstępie może przekonać się do kosmetyków, miejsca i zdobywa zaufanie, dzisiaj najcenniejsze w branży. To doceniają na codzień nasi klienci i to najprawdopodobniej zadecydowało w oczach jury o przyznaniu nam tej nagrody

Terminarz Szkoleń

Nasi partnerzy