Technologia Endertwin® I Decell® – Rewolucja W Twoim Gabinecie!

Technologia Endertwin® I Decell® – Rewolucja W Twoim Gabinecie!

  

ENDERTWIN® nowy wymiar endermologii!

Przedstawiamy DxTwin urządzenie z przeznaczeniem do wykonywania zabiegów na ciało i twarz. Innowacyjna technologia ENDERTWIN® oparta na sprawdzonej i efektywnej metodzie masażu ultradermicznego w połączeniu z dragniami akustycznymi niskiej częstotliwości!

Wykorzystuje metodę dotykowo – rolującą, poprawiając tę koncepcję o opatentowane, dodatkowe trzy rolki umieszczone we wnętrzu głowicy zabiegowej. Pozwala to na zwiększenie wydajności podczas pracy nad wygładzeniem i ujędrnieniem skóry w kierunku redukcji cellulitu oraz odprowadzeniu wszelkich złogów metabolizmu. DxTwin jest pierwszym urządzeniem wykorzystującym tę technologię, gwarantując perfekcyjne i bezpieczne opracowanie tkanki łącznej.

DxTwin posiada 8 precyzyjnych głowic zabiegowych (2 z nich wyposażone w silniki):

 • 3 NEOlift suction – do twarzy,
 • 3 NEOcup suction – do ciała,
 • 2 EVOsphere motorised suction – 2 klosze z ruchomym tłokiem na ciało, umieszczonym we wnętrzu komory.

Mogą być użyte do różnych protokołów zabiegowych, które znajdują zastosowanie w sporcie, fizykoterapii, zabiegach upiększających oraz terapiach relaksacyjnych.

DZIAŁANIE:

 • wspomaganie lipolizy – rozpuszczenie komórek tłuszczowych, prowadzące do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej i zmniejszenia zwłóknienia tkanki łącznej.
 • działanie drenujące – wspomaga usuwanie toksyn, zastoin i złogów metabolicznych, przyczyniając się do przywrócenia prawidłowego krążenia płynów ustrojowych
 • stymulacja włókien elastynowych prowadząca do wygładzenia skóry i poprawy jej napięcia

PRZECIWWSKAZANIA :

 • Poważnie problemy krążeniowo – żylne ( zapalenie żył, zakrzepica),
 • Schorzenia kardiologiczne,
 • Ciąża – zabiegi możemy rozpocząć nie wcześniej niż 2 miesiące po porodzie,
 • Choroby nowotworowe,
 • Otwarte rany, podrażnienie skóry,

ZAPOMNIJ O NIEHIGIENICZNYM I UPORCZYWYM KOMBINEZONIE!

Przy zabiegach z użyciem DxTwin nie jest wymagany żaden dodatkowy kostium czy kombinezon! W związku z tym nie ponosimy dodatkowych kosztów podczas zabiegów, a mamy dzięki temu pełną kontrolę nad tym co dzieje się ze skórą podczas trwania zabiegu. Pracujemy z użyciem specjalnego kremu podczas pracy z „rolkami”, co daje nam wzmocnienie efektów zabiegu dzięki odpowiednim substancjom aktywnym oraz odżywienie i nawilżenie skóry.

Zabieg DxTwin idealnie łączy się z zabiegami fali akustycznej na urządzeniu DeCell®.

Ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie i w zależności od potrzeb. Standardowo wykonujemy serię 10 zabiegów 1 a najlepiej 2 razy w tyg.

Czas trwania zabiegu uwarunkowany jest rodzajem protokołu zabiegowego i może trwać od 10 –do ok. 60min

 

DECELL®- nowy wymiar fali akustycznej!

Fale akustyczne to rozbieżne fale działające w zakresie 25-30 mm.

Wprowadzane są do organizmu za pomocą drgań w tkance łącznej. Tkanka rozluźnia się i rozciąga w wyniku czego następuje wzrost i poprawa napięcia oraz elastyczności skóry właściwej. Krążenie krwi i wytwarzanie nowego kolagenu w tkance jest stymulowane. Następuje redukcja komórek tłuszczowych, które są główną przyczyną cellulitu. Działanie wspomagające przy drenażu limfatycznym.

Fala akustyczna DECELL® jest to innowacyjna metoda zabiegowa opracowana przeciwko wielopostaciowemu cellulitowi i zlokalizowanej tkance tłuszczowej.

W zabiegach używa się opatentowanej głowicy na licencjach STORTZ MEDICAL

OBSZARY ZABIEGOWE:

 • ramiona
 • brzuch
 • biodra
 • pośladki
 • uda
 • okolica kolan

 

ZAPOMNIJ O NIEHIGIENICZNYM I UPORCZYWYM KOMBINEZONIE!

Zabieg nie wymaga żadnego specjalnego kostiumu zabiegowego. Możemy wykonać go na oliwce, dla dobrego poślizgu i lepszej pracy głowicą.

Urządzenie DECELL® zawsze łączymy z technologią ENDERTWIN® w celu zmaksymalizowania efektów zabiegowych!

Czas trwania zabiegu to zaledwie 30 min 2 razy w tygodniu w serii 6 – 8 zabiegów.

Reaction™ Nominowany Do Perły Dermatologii Estetycznej

 

GŁOSOWANIE ONLINE

PERŁY DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ to konkurs organizowany wśród lekarzy, którzy wybierają przede wszystkim na produkty, które zdobyły zaufanie i sprawdzają się w naszej codziennej praktyce lekarskiej. Perły Dermatologii Estetycznej to rozwiązania, które można polecać pacjentom z przekonaniem, że obiecywany przez producenta efekt i skuteczność są potwierdzone głosami lekarzy – specjalistów z całej Polski.
Kto zdobędzie laur zwycięstwa, zależy wyłącznie od Państwa głosów. Na zgłoszenia czekamy do końca września, a już teraz zapraszamy wszystkich na uroczystą Galę Rozdania Pereł Dermatologii Estetycznej, która odbędzie się 8 marca 2014, w hotelu Victoria w Warszawie. Zapraszamy do głosowania!

Nasi partnerzy