Skeyndor W Salonie Maniewski Hair & Body

Skeyndor W Salonie Maniewski Hair & Body

Mistrzowskie cięcia i metamorfozy fryzjerskie inspirowane światowymi trendami – znany stylista włosów Maciej Maniewski, z okazji premiery Salonu Maniewski Hair & Body w Warszawie, przedstawił nową ideę kreowania fryzur. Maniewski Hair & Body to nie tylko świątynia pięknych i nowoczesnych fryzur, ale także oaza pełnego spectrum zabiegów beauty stworzona na bazie hiszpańskiej marki SKEYNDOR.

Salon jest odzwierciedleniem oryginalnego spojrzenia kreatora marki na nowoczesne fryzjerstwo – styl i elegancja stanowią oprawę dla warsztatu stylisty, jego umiejętności i pasji kreowania trendów. Maciej Maniewski rozwija i propaguje szlachetną ideę wielkiego fryzjerstwa, czyli modelowania włosów przez cięcie. Nie zapomina przy tym o inspiracjach najciekawszymi, światowymi trendami, które sam również kreuje i rozwija. Stworzona w ten sposób stylizacja jest nie tylko modna, ale także funkcjonalna i trwała oraz łatwa i wygodna w codziennym odtworzeniu.

Doskonałym dopełnieniem nowoczesnych trendów w fryzjerstwie jest przygotowana, specjalnie przez NOVA GROUP, koncepcja zabiegów oparta o prestiżowe rozwiązania marki SKEYNDOR. I tak goście Salonu Maniewski Hair & Body będą mogli skorzystać m.in. z programu proGEN-in z Global Lift, komórek macierzystych z Eternal, terapii botox like z Corrective, 15% stężenia witaminy C w Power C+, Mel Line, czy linii Aquatherm opartej o kojące działanie wody termalnej ze źródeł salies-de-bearn, jednym słowem najbardziej pożądanych dziś zabiegów ze świata beauty. Doskonały program profesjonalnych zabiegów uzupełniają, równie skuteczne i bogate w składniki, produkty do pielęgnacji domowej. Wszystkie zabiegi i produkty SKEYNDOR dostępne są we wszystkich Salonach Maniewski Hair & Body, czyli w Bielsku-Białej, dwóch w Krakowie oraz właśnie otwartym w Warszawie.

Maniewski Hair & Body mieści się w domu handlowym Vitkac. To nowy, prestiżowy adres urodowy, w którym sztuka stylizacji i pielęgnacji włosów oraz kreowania wizerunku łączy się ze światem wielkiej mody. Gośćmi otwarcia miejsca były gwiazdy: Olga Bończyk, Odeta Moro-Figurska, Anna Popek, Magdalena Steczkowska, Anna Wendzikowska, a także Ada Szulc, która zaprezentowała się w nowej stylizacji, stworzonej przez Maniewskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Arosha I Wszystko Jasne

AROSHA I WSZYSTKO JASNE!

DAJ SIĘ OWINĄĆ!

Pracownicy firmy NOVA GROUP znani są z niekonwencjonalnych akcji, szalonych pomysłów i ich skutecznych realizacji. Nic dziwnego, że podobnie było w ostatni piątek (26.07.2013 r.) na plaży w podkrakowskim Kryspinowie. Szalona zabawa i pierwsze spotkanie plażowo-kosmetyczno-sportowe, gdzie można było poznać tajniki linii kosmetycznej AROSHA, zdobyć fantastyczne nagrody i na własnej skórze poznać siłę działania gotowych programów wyszczuplających i antycellulitowych. Była to jednocześnie inauguracyjna impreza przygotowana w ramach promocji Mistrzostw Polski w Bandażowaniu AROSHA CHAMPIONSHIP, której tegoroczna edycja stanowi eliminacje do Mistrzostw Europy!

A jak było w Kryspinowie? Mógłbym posłużyć się bajkowym zwrotem „też tam byłem miód i wino piłem” i świetnie się na plaży bawiłem. Piątkowy poranek w całym kraju wyglądał zapewne podobnie, czyli gorąco, gorąco i jeszcze raz gorąco. Temperatura powyżej 30ºC, lejący się z nieba żar i chyba marzeniem każdego z nas było znalezienie się gdzieś w pobliżu wody. Nic więc dziwnego, że i nasza Załoga A – AROSHA, wybrała się na podbój okolicznych plaż. Uzbrojeni w bandaże, kremy, szczotki do peelingu za cel obraliśmy sobie podkrakowski Kryspinów, miejsce wypoczynku tysięcy Krakusów. Rozstawiliśmy namiot, przygotowaliśmy niezbędne produkty i… zaczęło się. Zainteresowanie osób przeszło nasze najśmielsze oczekiwanie! Na całej plaży trudno znaleźć byłoby osobę, która nie zapoznała się z materiałami dotyczącymi zabiegów AROSHA. Pracownicy firmy NOVA GROUP, wspomagani przez Salon Kosmetyczny Beauty Tower z Krakowa, uwijali się jak w ukropie, dosłownie i w przenośni. Można powiedzieć nie tyle uwijali się co zawijali wszystkich chętnych bandażami kosmetycznymi AROSHA, nasączonymi rewelacyjnymi w działaniu i zapachu składnikami.

Co nas zaskoczyło? Ogromne zainteresowanie Panów zabiegami AROSHA, wzięciem cieszyły się zabiegi nie tylko na nogi, ale przede wszystkim brzuch i ramiona! Nie tylko pytali się o działanie bandaży, ale także brali w nich udział! Panie natomiast z przyjemnością poddawały się zabiegom, aby później owinięte w folię, czekać na zbawienne działanie preparatów.

Pierwsze spotkanie w terenie z zabiegami AROSHA wypadło imponująco. Ogromne zainteresowanie i wspaniała zabawa i chyba o to w tym wszystkim chodzi. Zadowolenie plażowiczów i uczestników naszej akcji było dla nas najlepszą nagrodą.

Już za tydzień w Kryspinowie rozpoczniemy drugie spotkanie z AROSHA, gdzie obok zabiegów będzie można wziąć udział w szeregu ciekawych konkursów, z świetnymi nagrodami!

AROSHA CHAMPIONSHIP w Kryspinowie! Nie czekaj! Daj się owinąć już jutro!

Nasi partnerzy