Kongres Lne: Certyfikowane Szkolenie Power C+

Kongres Lne: Certyfikowane Szkolenie Power C+

 

Już w niedzielę, 12 maja 2013 r., o godzinie 11.00, podczas Kongresu LNE rozpocznie się CERTYFIKOWANE SZKOLENIE – SKEYNDOR POWER C+, które poprowadzi Pan Jordi Morcillo z Hiszpani, wraz z trenerem i opiekunem marki Skeyndor w Polsce Panią Patrycją Musiak.

Program szkolenia składa się z części teoretycznej i praktycznej. Szkoelenie zakończy się uroczystym wręczeniem dyplomów potwierdzających udział w CERTYFIKOWANYM SZKOLENIU.

Wszyscy uczestnicy CERTYFIKOWANEGO SZKOLENIA mają możliwość zamówienia promocyjnego zestawu POWER C+ ze specjalnie limitowanej serii przygotowanej z okazji 27-go Kongresu LNE.

Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia proszę kierować na adres email: ewelina.kaminska@novagroup.info.pl

Promocyjny zestaw POWER C+ kliknij tu

 

CERTYFIKOWANE SZKOLENIE SKEYNDOR POWER C+, Kongres LNE, Budynek NCK, al. Jana Pawła II 263, 12 maja 2013 r. godzina 11.00 – 14.00

Nova Group Najbardziej Rozpoznawalną Marką W Spa & Wellness

 

IMPERIUM SPA 2012/2013

Jury konkursu złożone ze specjalistów z medycyny estetycznej, kosmetologii i gwiazd show-biznesu oceniało zgłoszone ośrodki na podstawie oferowanych usług, wyposażenia, przygotowania personelu, warunków, funkcjonalności i estetyki wnętrz. Wielki finał z wręczeniem statuetek dla zwycięzców odbył się 22.04.2013 roku w wyjątkowym miejscu, wśród lasów i łąk Parku Leśnego Bemowo, w stylowych wnętrzach Restauracji Krasnodwór.

W jury konkursu zasiadają:

 • Jolanta Fajkowska 
 • Maria Niklińska 
 • Laura Łącz
 • Elżbieta Jędrzejewska
 • Hanna Bakuła
 • Jarosław Jakimowicz

Przyznane zostały statuetki w 5 kategoriach:

 • Najlepszy Hotel SPA
 • Najlepsze DAY SPA
 • Najlepsze Konferencyjne SPA – NARVIL HOTEL
 • Najlepsze SPA dla mężczyzn
 • Najlepsze Medyczne SPA 
Podczas finałowej gali firma NOVA GROUP otrzymała DYPLOM ZA NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNĄ MARKĘ W SPA & WELLNESS!

Podczas gali finałowej na której pojawiły się celebryci, przedstawiciele mediów, właściciele spa, przedstawiciele firm oraz marek kosmetycznych, zaśpiewała wokalistka Teatru ROMA Malwina Kusior, wystąpił słynny Kapitan Nemo, czyli Bogdan Gajkowski z z zespołem a swoją najnowszą kolekcję na wiosnę-lato 2013 zaprezentowała śląska marka SINGLE STYL. Galę poprowadził Ryszard Rembiszewski.

 

Więcej informacji wkrótce

Nova Group Z Certyfikatem Rekomendacyjnym

W dn. 08-09.04.2013 we wrocławskim Centrum Kongresowym Hotelu Haston odbyło się I Ogólnopolskie Forum Młodych Gladiatorów Hotelarstwa, na którym firmy NOVA GROUP została wyrózniona Certyfikatem Rekomendacyjnym.

W Forum wzięło udział 150 uczestników; byli to przede wszystkim młodzi i dojrzali „gladiatorzy hotelarstwa”, a wśród nich: managerowie hotelowi wyższego i średniego szczebla, prezesi, właściciele i inwestorzy oraz przedstawiciele rodzin hotelarskich. Wraz z nimi zaproszeni goście honorowi oraz polscy i zagraniczni prelegenci stworzyli wyjątkowo zaangażowaną, branżową i merytoryczną atmosferę.


W Forum w charakterze wykładowców wzięli udział ekseprci hotelarstwa m.in. Robert Rogner (Austria), Manuel A. Vanegas (USA), Joachim Hunger (Niemcy), którzy przedstawili rzetelną wiedzę oraz najlepsze europejskie praktyki z zakresu zarządzania i marketingu oraz trendów hoteli XXI wieku, pozwalających na osiągnięcie średniego obłożenia na poziomie 80% w skali roku.


Polska Akademia Gościnności przekazała na ręce Andrzeja Chmielewskiego Dyrektora Generalnego firmy NOVA GROUP Certyfikat Rekomendacyjny za jakość produktową, rzetelność handlową i serwisową przyznaną w ramach programu Rzetelny Partner HoReCa.

Jest to już kolejna z serii nagród przyznana firmie NOVA GROUP potwierdzająca wysoką jakość obsługi, niezawodność oferowanych rozwiązań, co znajduje potwierdzenie w liście referencyjnej zrealizowanych obiektów, pośród których znaleźć można zarówno hotele, gabinety i kliniki medyczne, jak i salony kosmetyczne.

Nasi partnerzy