Miss Polski – Nova Group & Skeyndor

Miss Polski – Nova Group & Skeyndor

 

Już 8 grudnia wielki finał Miss Polski 2012! Nova Group oraz marka SKEYNDOR zadbają o piękny wygląd finalistek! 

Relacja na żywo w sobotę 8 grudnia o godz. 20.00 w tv Polsat.

 

 

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Organizatorzy konkursu od ponad 20 lat czuwają nad wyborem najpiękniejszej Polki, która w następstwie staje się reprezentantką kraju podczas najbardziej prestiżowych wyborów MISS WORLD. Licencja ta sprawia, że konkurs nie ma w kraju żadnej, bezpośredniej konkurencji!

Miss Polski to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg.

Body Conclusio Rozwiązanie Dla Każdego Spa & Wellness

Body Conclusio – idealne rozwiązanie dla SPA & WELLNESS 

 

Rozwiązanie zainspirowane rustykalnym urokiem kąpieli w sianie alpejskim, dostosowany do wysokich wymagań klientów. Nowy produkt BODY CONCLUSIO firmy Haslauer rozszerzy Twoją dotychczasową ofertę Wellness

 

Siła dla ciała, ducha i umysłu

Najmniejsza ale zarazem najbardziej efektywna sauna parowa doskonale oddziaływująca ciepła parą na obszar pleców i klatki piersiowej. W pozycji siedzącej ciało zostanie otulone ciepłą parą, która wywoła atmosferę przytulności i pozwoli na doskonałe odprężenie i wyłączenie się.

Wygodne siedzisko w kształcie kropli umożliwia odprężenie i stwarza atmosferę przytulności. Para trafia do centrum zmysłów; pozwala na całkowite odprężenie i dotarcie do głębi naszych myśli
Dostosowany do istniejących warunków

Nowoczesny design w różnych wariantach kolorystycznych oraz kółka pozwalają na umieszczenie Body Conclusio w różnych miejscach wzbogacając ofertę zabiegową. BODY CONCLUSIO dzięki kółkom umożliwia wykonanie zabiegu w dowolnym miejscu lub pomieszczeniu począwszy od SPA przez biuro szefa skończywszy na salonie.

 

Ekonomiczne dobre samopoczucie

Przygotowanie zabiegu Body Conclusio nie zabiera dużo czasu i zaangażowania personelu. Dodatkowo zużycie wody, energii i produktów jest minimalne.

Przygotujcie w swoim SPA miejsce relaksu dla klienta.

 

Zalety: proste przygotowanie, wysoka skuteczność

 • Spasmolyse (rozluźnienie mięśni) jako efekt domina.

BODY CONCLUSIO może działać spazmolitycznie (rozkurczowo). Podobnie jak w efekcie domina stopniowo w czasie zabiegu odprężają się wszystkie części ciała. Jednocześnie wytwarzana para rozgrzewa obszar pleców i klatki piersiowej. Temperatura pary może być regulowana za pomocą termostatu tak aby była optymalna dla każdego gościa. W czasie zabiegu podgrzane ciepłą parą wkłady z preparatami Kurland uwalniają wspaniałe zapachy np. siana lub limby. Gość wdycha te zapachy i odpręża się.

 • Efektywne inhalacje

W czasie zabiegu Kurland® Body Conclusio ciało gościa zakryte jest dodatkowo prześcieradłem – możliwe jest zakrycie aż po nos – co działa jak inhalacje. Jeśli zakryjemy całą twarz to oddychając rozgrzewamy również zatoki czołowe.

 

BODY CONCLUSIO atuty obok których nie można przejść obojętnie

 • Małe zużycie prądu – ciepła para leci bezpośrednio na gościa i nie ogrzewa niepotrzebnie pomieszczenia
 • Optymalny działanie na ciało – możliwe działanie inhalacyjne nawet do wysokości zatok czołowych, Obszar pleców mocno nagrzewany, obszar klatki piersiowej delikatnie podgrzewany, nadaje się dla osób z problemami naczyniowymi, ponieważ w czasie zabiegu nie ogrzewane są nogi.
 • Porównanie do sauny parowej – kabina sauny parowej jest po włączeniu cały czas ogrzewana niezależnie od tego ile gości znajduje się w środku; w tradycyjnej saunie parowej para aplikowana jest silnymi strumieniami na całe ciało. Nie ma możliwości wyłączenia niektórych stref np. nóg.

Aplikacja preparatów aktywnych na skórę

 

 • Jak przenikają preparaty aktywne w głąb skóry?

Szeroka gama produktów pozwala optymalnie dobrać odpowiedni preparat dla gościa. Wolno podnosząca się temperatura i wilgotność powietrza nawilża preparat w worku flizelinowym. Drobne krople składników aktywnych mogą wnikać i łączyć się z drobinkami np. ziół.

Wilgotny i ciepły strumień powietrza przenosi składniki aktywne na skórę.

 • Optymalnie dla naszej skóry

Ciepły i jednolity strumień pary otwiera pory. Składniki aktywne zawarte w kropelkach pary w ten sposób wnikać w głębsze warstwy skóry i oddziaływać na nią.

 

Kurland® Packungen – optymalny dobór zabiegów

 • Sól

Działanie hamujące stany zapalne i pobudzające krążenie – sól morska pochodząca z Atlantyku jest pozyskiwana w naturalny sposób (nie chemicznie) i dzięki temu jest szczególnie delikatna. Najdrobniejsze kropelki wody z solą uzyskane przez działanie pary w Body Conclusio, wnikają w górne warstwy skóry oraz stanowią doskonałą inhalację dla górnych dróg oddechowych.

 • Torf

Działanie hamujące stany zapalne i rozluźniające napięcie mięśni – torf jako produkt gotowy do użycia w postaci naturalnej pochodzi z różnorodnych roślin i ziół. Przez długie zaleganie w torfie przeobrażają się one w kwas huminowy. Dzięki delikatnemu wilgotnemu ciepłu torf uwalnia swoje cenne właściwości.

 • Zioła

Działanie pobudzające i rozluźniające napięcie mięśni – już mnisi znali wspaniałe właściwości ziół, m.in. działanie rozluźniające mięśnie. Wnikając w skórę składniki aktywne ziół dostają się do układu krwionośnego. Cenna mieszanka z regionu alpejskiego uwalnia dzięki stałemu działaniu pary swoje właściwości.

 • Siano

Działanie pobudzające krążenie oraz rozluźniające napięcie mięśni – Wspaniała mieszanka prosto z łona natury. Kumaryna, olejek eteryczny pochodzący z siana w szczególny sposób działa na ciało. Już nauki Sebastiana Kneippa opierały się na zbawiennym działaniu siana alpejskiego.

 • Wiórki z Drewa limby

Działanie uspokajające i rozluźniające napięcie mięśni – wysoko w Alpach na granicy lasów rośnie drzewo limba, z którego w krajach alpejskich robi się wiórki. Wiórki te nawet po 40 latach nadal pachną i wydzielają cenne olejki eteryczne m.in. Silvapinol. Ma on działanie nasenne i działa rozluźniająco na napięte mięśnie.

 

Perfekcyjna równowaga – zadowolenie gościa, które wiąże

 • BODY CONCLUSIO uzupełnia zabiegi Spa & Wellness

Body Conclusio może doskonale przygotować gościa do następnych zabiegów w SPA:

Odpowiednio dobrany zabieg wstępny uzupełnia manualne terapie i dzięki temu zwiększa ich skuteczność. Body Conclusio doprowadza ciepło tam, gdzie jest potrzebne, rozluźnia i odpręża mięśnie.

 • Podaruj zabieg w BODY CONCLUSIO swojemu gościowi

Twój gość ucieszy się i będzie zaskoczony. Po pierwsze Body Conclusio stanowi innowacyjne rozwiązanie dla SPA ale również dzięki nowoczesnemu systemowi dozowania pary znacznie ogranicza koszty i wypełnia przestrzenie w SPA które do tej pory nie były optymalnie wykorzystane.

BODY CONCLUSIO nie wymaga żadnej manualnej fazy przygotowania a jego koszty utrzymania są naprawdę niskie. Dodatkowo nie absorbuje personelu ponieważ już po krótkim wprowadzeniu gość może samodzielnie korzystać z urządzenia.

 • Wszystko dla dobrego samopoczucia gościa

Wykorzystajcie nowe możliwości stworzone przez Body Conclusio i zaproponujcie swoim gościom zabieg stanowiący doskonałe wypełnienie przerwy lub przygotowanie do zabiegów. Efekt końcowy to dobre samopoczucie gościa oraz jego wspaniałe wspomnienia zabrane do domu.

Fabryka Urody Pierwsze Metamorfozy!


 

 

Program Fabryka Urody to wspólne przedsięwzięcie dwutygodnika Gala oraz telewizji Polsat Cafe z udziałem m.in. urządzeń i rozwiązań oferowanych przez firmę NOVA GROUP. W kolejnej edycji pomagamy 10 kobietom, które będą chciały przejść metamorfozę swojego wyglądu, z uwzględnieniem szerokiej gamy zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej.

W każdym odcinku widzowie będą mogli znaleźć  porcję wzruszeń i niespodzianek, ponieważ zaprezentowane metamorfozy całkowicie odmieniają życie uczestniczek.

Do obecnej edycji udało się nam zaprosić plejadę gwiazd medycyny estetycznej i tak:

 • REACTION™
 • INFUSION™
 • Laser MeDioStar NeXT
 • DX TWIN
Nasi partnerzy