Miss Polski 2012 & Skeyndor

Miss Polski 2012 & Skeyndor

O skórę kandydatek do korony MISS POLSKI 2012 zadbała marka SKEYNDOR”

Z dumą informujemy, iż marka SKEYNDOR była oficjalnym partnerem wyborów MISS POLSKI 2012!

Jako jedyna selektywna marka profesjonalna, marka SKEYNDOR zadbała o pielęgnację skóry kandydatek do korony.

Na tydzień przed wielkim finałem w spa hotelu Kawallo odbyły się profesjonalne zabiegi oparte o najbardziej zaawansowane receptury naszych ekskluzywnych produktów.

Tym razem na wybiegu Królowała linia URBAN WHITE!

To niezwykła linia upiększająca- wygładzająca wszelkie nierówności, niedoskonałości skóry, oraz wyrównująca nierównomierny jej koloryt. Dzięki unikalnej kompozycji wyselekcjonowanych substancji roślinnych, peptydów oraz wysokiej koncentracji witamin zapewnia skórze doskonałe nawilżenie, dodaje blasku i co najważniejsze zapewnia skórze optymalne zdrowie!

Dłonie muśnięte ekskluzywną formułą rozświetlającego kremu do rąk, twarz i ciało pokryte bogactwem witamin antyoksydacyjnej mgiełki, skóra twarzy idealnie gładka, gdyż jeszcze wieczorem przygotowana wygładzająco-rozświetlającym serum na noc a wszystko to uwieńczone lekkim kremem dziennym nadającym skórze zdrowego wyglądu oraz wyjątkowego blasku!

Wraz z tym niezwykłym wydarzeniem Najpiękniejsze w naszym kraju Kobiety dołączyły do elitarnego grona naszych zadowolonych klientek i ambasadorek!

They have a SKEYNDOR SKIN!!!!

Miss Polski – Nova Group & Skeyndor

 

Już 8 grudnia wielki finał Miss Polski 2012! Nova Group oraz marka SKEYNDOR zadbają o piękny wygląd finalistek! 

Relacja na żywo w sobotę 8 grudnia o godz. 20.00 w tv Polsat.

 

 

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Organizatorzy konkursu od ponad 20 lat czuwają nad wyborem najpiękniejszej Polki, która w następstwie staje się reprezentantką kraju podczas najbardziej prestiżowych wyborów MISS WORLD. Licencja ta sprawia, że konkurs nie ma w kraju żadnej, bezpośredniej konkurencji!

Miss Polski to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg.

Body Conclusio Rozwiązanie Dla Każdego Spa & Wellness

Body Conclusio – idealne rozwiązanie dla SPA & WELLNESS 

 

Rozwiązanie zainspirowane rustykalnym urokiem kąpieli w sianie alpejskim, dostosowany do wysokich wymagań klientów. Nowy produkt BODY CONCLUSIO firmy Haslauer rozszerzy Twoją dotychczasową ofertę Wellness

 

Siła dla ciała, ducha i umysłu

Najmniejsza ale zarazem najbardziej efektywna sauna parowa doskonale oddziaływująca ciepła parą na obszar pleców i klatki piersiowej. W pozycji siedzącej ciało zostanie otulone ciepłą parą, która wywoła atmosferę przytulności i pozwoli na doskonałe odprężenie i wyłączenie się.

Wygodne siedzisko w kształcie kropli umożliwia odprężenie i stwarza atmosferę przytulności. Para trafia do centrum zmysłów; pozwala na całkowite odprężenie i dotarcie do głębi naszych myśli
Dostosowany do istniejących warunków

Nowoczesny design w różnych wariantach kolorystycznych oraz kółka pozwalają na umieszczenie Body Conclusio w różnych miejscach wzbogacając ofertę zabiegową. BODY CONCLUSIO dzięki kółkom umożliwia wykonanie zabiegu w dowolnym miejscu lub pomieszczeniu począwszy od SPA przez biuro szefa skończywszy na salonie.

 

Ekonomiczne dobre samopoczucie

Przygotowanie zabiegu Body Conclusio nie zabiera dużo czasu i zaangażowania personelu. Dodatkowo zużycie wody, energii i produktów jest minimalne.

Przygotujcie w swoim SPA miejsce relaksu dla klienta.

 

Zalety: proste przygotowanie, wysoka skuteczność

 • Spasmolyse (rozluźnienie mięśni) jako efekt domina.

BODY CONCLUSIO może działać spazmolitycznie (rozkurczowo). Podobnie jak w efekcie domina stopniowo w czasie zabiegu odprężają się wszystkie części ciała. Jednocześnie wytwarzana para rozgrzewa obszar pleców i klatki piersiowej. Temperatura pary może być regulowana za pomocą termostatu tak aby była optymalna dla każdego gościa. W czasie zabiegu podgrzane ciepłą parą wkłady z preparatami Kurland uwalniają wspaniałe zapachy np. siana lub limby. Gość wdycha te zapachy i odpręża się.

 • Efektywne inhalacje

W czasie zabiegu Kurland® Body Conclusio ciało gościa zakryte jest dodatkowo prześcieradłem – możliwe jest zakrycie aż po nos – co działa jak inhalacje. Jeśli zakryjemy całą twarz to oddychając rozgrzewamy również zatoki czołowe.

 

BODY CONCLUSIO atuty obok których nie można przejść obojętnie

 • Małe zużycie prądu – ciepła para leci bezpośrednio na gościa i nie ogrzewa niepotrzebnie pomieszczenia
 • Optymalny działanie na ciało – możliwe działanie inhalacyjne nawet do wysokości zatok czołowych, Obszar pleców mocno nagrzewany, obszar klatki piersiowej delikatnie podgrzewany, nadaje się dla osób z problemami naczyniowymi, ponieważ w czasie zabiegu nie ogrzewane są nogi.
 • Porównanie do sauny parowej – kabina sauny parowej jest po włączeniu cały czas ogrzewana niezależnie od tego ile gości znajduje się w środku; w tradycyjnej saunie parowej para aplikowana jest silnymi strumieniami na całe ciało. Nie ma możliwości wyłączenia niektórych stref np. nóg.

Aplikacja preparatów aktywnych na skórę

 

 • Jak przenikają preparaty aktywne w głąb skóry?

Szeroka gama produktów pozwala optymalnie dobrać odpowiedni preparat dla gościa. Wolno podnosząca się temperatura i wilgotność powietrza nawilża preparat w worku flizelinowym. Drobne krople składników aktywnych mogą wnikać i łączyć się z drobinkami np. ziół.

Wilgotny i ciepły strumień powietrza przenosi składniki aktywne na skórę.

 • Optymalnie dla naszej skóry

Ciepły i jednolity strumień pary otwiera pory. Składniki aktywne zawarte w kropelkach pary w ten sposób wnikać w głębsze warstwy skóry i oddziaływać na nią.

 

Kurland® Packungen – optymalny dobór zabiegów

 • Sól

Działanie hamujące stany zapalne i pobudzające krążenie – sól morska pochodząca z Atlantyku jest pozyskiwana w naturalny sposób (nie chemicznie) i dzięki temu jest szczególnie delikatna. Najdrobniejsze kropelki wody z solą uzyskane przez działanie pary w Body Conclusio, wnikają w górne warstwy skóry oraz stanowią doskonałą inhalację dla górnych dróg oddechowych.

 • Torf

Działanie hamujące stany zapalne i rozluźniające napięcie mięśni – torf jako produkt gotowy do użycia w postaci naturalnej pochodzi z różnorodnych roślin i ziół. Przez długie zaleganie w torfie przeobrażają się one w kwas huminowy. Dzięki delikatnemu wilgotnemu ciepłu torf uwalnia swoje cenne właściwości.

 • Zioła

Działanie pobudzające i rozluźniające napięcie mięśni – już mnisi znali wspaniałe właściwości ziół, m.in. działanie rozluźniające mięśnie. Wnikając w skórę składniki aktywne ziół dostają się do układu krwionośnego. Cenna mieszanka z regionu alpejskiego uwalnia dzięki stałemu działaniu pary swoje właściwości.

 • Siano

Działanie pobudzające krążenie oraz rozluźniające napięcie mięśni – Wspaniała mieszanka prosto z łona natury. Kumaryna, olejek eteryczny pochodzący z siana w szczególny sposób działa na ciało. Już nauki Sebastiana Kneippa opierały się na zbawiennym działaniu siana alpejskiego.

 • Wiórki z Drewa limby

Działanie uspokajające i rozluźniające napięcie mięśni – wysoko w Alpach na granicy lasów rośnie drzewo limba, z którego w krajach alpejskich robi się wiórki. Wiórki te nawet po 40 latach nadal pachną i wydzielają cenne olejki eteryczne m.in. Silvapinol. Ma on działanie nasenne i działa rozluźniająco na napięte mięśnie.

 

Perfekcyjna równowaga – zadowolenie gościa, które wiąże

 • BODY CONCLUSIO uzupełnia zabiegi Spa & Wellness

Body Conclusio może doskonale przygotować gościa do następnych zabiegów w SPA:

Odpowiednio dobrany zabieg wstępny uzupełnia manualne terapie i dzięki temu zwiększa ich skuteczność. Body Conclusio doprowadza ciepło tam, gdzie jest potrzebne, rozluźnia i odpręża mięśnie.

 • Podaruj zabieg w BODY CONCLUSIO swojemu gościowi

Twój gość ucieszy się i będzie zaskoczony. Po pierwsze Body Conclusio stanowi innowacyjne rozwiązanie dla SPA ale również dzięki nowoczesnemu systemowi dozowania pary znacznie ogranicza koszty i wypełnia przestrzenie w SPA które do tej pory nie były optymalnie wykorzystane.

BODY CONCLUSIO nie wymaga żadnej manualnej fazy przygotowania a jego koszty utrzymania są naprawdę niskie. Dodatkowo nie absorbuje personelu ponieważ już po krótkim wprowadzeniu gość może samodzielnie korzystać z urządzenia.

 • Wszystko dla dobrego samopoczucia gościa

Wykorzystajcie nowe możliwości stworzone przez Body Conclusio i zaproponujcie swoim gościom zabieg stanowiący doskonałe wypełnienie przerwy lub przygotowanie do zabiegów. Efekt końcowy to dobre samopoczucie gościa oraz jego wspaniałe wspomnienia zabrane do domu.

Nasi partnerzy