Kariera

NOVA GROUP

byliśmy wczoraj, jesteśmy dziś, będziemy jutro

Jako Pracownicy i Współpracownicy Nova Group codziennie kreujemy z sukcesem wizerunek firmy, która już od ponad 30 lat wyznacza trendy i kierunki rozwoju branży beauty. Obsługujemy cenione i znane kliniki medycyny estetycznej, gabinety kosmetologiczne, planowaliśmy i realizowaliśmy  strefy spa i wellness w największych i najbardziej znanych hotelach. Lista naszych realizacji jest bardzo długa, a to dopiero początek drogi. Dołącz do naszego zespołu!

Jeśli chcesz tworzyć przyszłość z nami wyślij swój akces na adres kariera(et)novagroup.info.pl

Aktualne oferty Nova Group

Specjalista ds. sprzedaży/ Trener

Kosmetyka, kosmetologia, medycyna estetyczna

Jeśli interesujesz się sektorem Beauty, posiadasz doświadczenie w sprzedaży a publiczne wystąpienia i pokazy zabiegów motywują Cię do działania to z pewnością możesz dołączyć do naszego zespołu i rozwijać swoje umiejętności w najprężniej rozwijającej się gałęzi biznesu jaką jest medycyna estetyczna!

Twoja praca:

  • sprzedaż bezpośrednia urządzeń kosmetycznych i medycyny estetycznej do gabinetów, klinik, instytutów urody oraz SPA
  • przeprowadzanie prezentacji zabiegowych u klientów oraz w Centrum Szkoleniowym Nova Group
  • tworzenie prezentacji multimedialnych w oparciu o oferowane technologie i urządzenia
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w oparciu o oferowane technologie i urządzenia dla klientów oraz pracowników firmy
  • tworzenie ofert handlowych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (najlepiej z obszaru kosmetyki/kosmetologii)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • otwartość i łatwość nawiązywania oraz podtrzymywania kontaktów interpersonalnych
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość technologii takich jak: fale radiowe (RF), ultradźwięki (US), światło pulsacyjne (IPL), światło monochromatyczne (LASER), endermologia, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny i inne będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta:

  • ciekawa i angażująca praca w młodym zespole
  • samochód służbowy
  • laptop
  • telefon
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • dostęp do najnowszych technologii estetycznych

Przedstawiciel Medyczny/ Medycyna estetyczna

Pilnie poszukujemy do pracy na terenie całej Polski  przedstawicieli handlowych do działu Nova Med.

Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie handlowe poparte sukcesami (minimum 2 lata)
    • bardzo dobra znajomość rynku medycyny estetycznej
    • otwartość i łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość urządzeń do nieinwazyjnych i inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

    • motywacyjny system wynagrodzenia
    • dużą samodzielność w pracy
    • szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, samochód)

CV prosimy wysyłać na adres mailowy podany powyżej.

Przedstawiciel Handlowy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju

Oferujemy:

    • Ciekawą i angażującą pracę w stabilnej firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie gwarantowane i prowizyjne
    • Narzędzia niezbędne do pracy na stanowisku handlowym
    • Szkolenia i możliwości rozwoju

Wymagania:

    • Znajomość branży kosmetycznej.
    • Doświadczenie w pracy z klientem najlepiej na stanowisku Przedstawiciel Handlowy min 2 lata.
    • Umiejętność organizacji pracy, samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność
    • Prawo jazdy kat B.
    • Wykształcenie min. średnie

Obowiązki:

    • Współpraca z Klientami firmy
    • Pozyskiwanie nowych kontaktów
    • Realizowanie planów sprzedaży na powierzonym terenie
    • Prezentacja oferty firmy

Do dokumentów prosimy o dołączenie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr. 133 poz 883)”

Nasi partnerzy