Power Oxygen – Skuteczny sposób na dotlenienie skóry i jej ochronę przed zanieczyszczeniami miejskimi

Power Oxygen – Skuteczny sposób na dotlenienie skóry i jej ochronę przed zanieczyszczeniami miejskimi

 

POWER OXYGEN – SKUTECZNY SPOSÓB NA DOTLENIENIE SKÓRY I JEJ OCHRONĘ PRZED ZANIECZYSZCZENIAMI MIEJSKIMI

Power Oxygen to innowacyjna linia Skeyndor o podwójnym działaniu, stworzona specjalnie, aby zaopatrzyć Twojej skórę w TLEN oraz stworzyć skuteczną BARIERĘ OCHRONNĄ, przed zanieczyszczeniami środowiskowymi. Unikalna formuła zawiera dużą ilość  perfluorodekaliny – molekuł zatrzymujących tlen, oraz polisacharydów o działaniu ochronnym.
Kiedy w skórze brakuje tlenu dochodzi do zjawiska hipoksji, zwanej również stresem oksydacyjnym. Dłuższa, powtarzająca się ekspozycja na wysokie poziomy zanieczyszczenia może przekroczyć możliwości obronne skóry, przez co uszkadzana jest
tkanka i blokowana jest zdolność skóry do oczyszczania się i regeneracji. Na poziomie komórkowym dostarczanie tlenu jest kluczowe, aby komórki wytwarzały energię potrzebną do zagwarantowania homeostazy i witalności skory.

CITY POLLUTION BLOCK + O2 = POWER OXYGEN DLA TWÓJEJ SKÓRY
Power Oxygen chroni i natychmiastowo oczyszcza naskórek z zanieczyszczeń środowiskowych, tworząc powłokę zdolną do wychwytywania cząsteczek zanieczyszczeń i usuwania ich. Ponad to połączenie takich składników jak perfluorodekalina, wyciąg z
nasturcji, pieprzycy i malachitu oraz oligosacharydów prebiotycznych zapewnia doskonałe dotlenienie skóry, działa antyoksydacyjne i detoksykująco oraz wzmacnia naturalne bariery ochronne skóry. Linia dedykowana jest osobom ze skórą pozbawioną blasku,  poddawaną codziennemu stresowi i wysokiej ekspozycji na zanieczyszczenia miejskie.

W skład linii Power Oxygen wchodzą: ZABIEG PROFESJONALNY oraz produkty do pielęgnacji domowej – SERUM, KREM
dla cery suchej/normalnej i KREM-ŻEL dla cery mieszanej/tłustej.

Premiera najnowszego solarium megaSun 8000 Alpha Hybrid!

Serdecznie zapraszamy na polską premierę najnowszego solarium megaSun 8000 Alpha Hybrid zorganizowaną przez Dystrybutora megaSun firmę Nova Group!
 
Już od 15 września 2017 r. w naszym salonie firmowym przy ul. Wołoskiej 70 w Warszawie, będzie można wziąć udział w prezentacji nowego urządzenia firmy KBL AG.
 
Przygotowaliśmy 10 wyjątkowych pakietów promocyjnych! Dołącz do rodziny megaSun i to na warunkach specjalnych! Czekamy na Was!
 
Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie! Tel. 694 429 512 

Maria Galland Partnerem Beauty Stars!

 

MARIA GALLAND PARTNEREM BEAUTY STARS!

Maria Galland – marka kosmetyków luksusowych z portfolio Nova Group – jest oficjalnym partnerem prestiżowego wydarzenia Gala Beauty Stars 2017.

Jego celem jest wybór wyjątkowych i godnych polecenia miejsc beauty m.in. hoteli SPA, gabinetów medycyny i dermatologii estetycznej, kosmetycznych, stomatologicznych oraz salonów fryzjerskich w Polsce. Firmy mogą już zgłaszać swoje obiekty w jednej z pięciu kategorii. W listopadzie br. laureaci plebiscytu otrzymają tytuł Najlepsze miejsca Gala Beauty Stars oraz możliwość promocji kanałami organizatora konkursu – wydawnictwa Burda, wydawcy m.in. Gali, Elle, InStyle. Wyniki plebiscytu będą ważnym drogowskazem przy dokonywaniu wyborów przez klientów, którzy szukają usługi na najwyższym poziomie!

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy:

http://www.gala.pl/gbs

Nasi partnerzy