Premiera najnowszego solarium megaSun 8000 Alpha Hybrid!

Premiera najnowszego solarium megaSun 8000 Alpha Hybrid!

Serdecznie zapraszamy na polską premierę najnowszego solarium megaSun 8000 Alpha Hybrid zorganizowaną przez Dystrybutora megaSun firmę Nova Group!
 
Już od 15 września 2017 r. w naszym salonie firmowym przy ul. Wołoskiej 70 w Warszawie, będzie można wziąć udział w prezentacji nowego urządzenia firmy KBL AG.
 
Przygotowaliśmy 10 wyjątkowych pakietów promocyjnych! Dołącz do rodziny megaSun i to na warunkach specjalnych! Czekamy na Was!
 
Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie! Tel. 694 429 512 

Maria Galland Partnerem Beauty Stars!

 

MARIA GALLAND PARTNEREM BEAUTY STARS!

Maria Galland – marka kosmetyków luksusowych z portfolio Nova Group – jest oficjalnym partnerem prestiżowego wydarzenia Gala Beauty Stars 2017.

Jego celem jest wybór wyjątkowych i godnych polecenia miejsc beauty m.in. hoteli SPA, gabinetów medycyny i dermatologii estetycznej, kosmetycznych, stomatologicznych oraz salonów fryzjerskich w Polsce. Firmy mogą już zgłaszać swoje obiekty w jednej z pięciu kategorii. W listopadzie br. laureaci plebiscytu otrzymają tytuł Najlepsze miejsca Gala Beauty Stars oraz możliwość promocji kanałami organizatora konkursu – wydawnictwa Burda, wydawcy m.in. Gali, Elle, InStyle. Wyniki plebiscytu będą ważnym drogowskazem przy dokonywaniu wyborów przez klientów, którzy szukają usługi na najwyższym poziomie!

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy:

http://www.gala.pl/gbs

Fotogaleria Konferencja Lider Biznesu Beauty

 

Nasi partnerzy